FOTO LAJM/ Rama provokon: Ne i shtrimë kundërshtarët në tokë

Të gjithë tifozët e Juventusit kanë qenë përpara ekranit duke ndjekur supersfidën përballë Barcelonës. E nuk kishte si të mungonte edhe Kryeministri Edi Rama, një tifoz i zjarrtë tashmë i Juventusit.

Dhe në mesin e emocioneve të ndeshjes, Rama ka publikuar një foto nga supersfida në Facebook, ku shihet një nga futbollistët e Barcelonës i shtrirë në fushë dhe i dorëzuar në pamundësi për të mposhtur Juventusin.

Edhe dixhitura e fotos, duket sikur thotë “Ne i shtrimë kundërshtarët në tokë”.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “FOTO LAJM/ Rama provokon: Ne i shtrimë kundërshtarët në tokë”

  1. Tani says:

    Ti nuk mund dot Liken e jo te tjeret or pallosh.
    Fuck you

    1. Artan says:

      Tani mos e kruaj me Ramen…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *