FOTOT e rralla dhe spektakolare me ngjyra, nga Lufta e Dytë Botërore

Këto foto spektakolare me ngjyra, tregojnë Luftën e Dytë e Botërore.

Lufta ishte drejt fundit, ndërsa fotot tregojnë se si ishte jeta në frontin e luftës.

Në foto mund të shihen edhe moment nga festimet për çlirimin.

1 komente në “FOTOT e rralla dhe spektakolare me ngjyra, nga Lufta e Dytë Botërore”

  1. V says:

    Fotot e rralla. Po si qenkan të rralla kur ju e keni në gazetë?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X