VIDEO/ Pranga “bosit” të kokainës në Kinostudio, arrestohet në flagrancë

Policia e kryeqytetit ka arrestuar një shtetas pasi u kap në flagrancë duke shpërndarë lëndë narkotike.

34 vjeçarit me inicialet K.L, banues në Tiranë iu sekuestruan 308 gramë lëndë narkotike e llojit kokainë.

Blutë e kryeqytetit, kanë nisur hetimet për të parë nëse pas 34 vjeçarit ka të tjerë persona të cilët bashkëpunojnë.

Njoftimi i policisë 

Më datë 19.04.2017, Specialistët e Seksionit për Narkotikët, në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, kanë arrestuar në flagrancë shtetasin:

– K.L, 34 vjeç, banues në Tiranë

Në bazë të informacioneve që disponoheshin, se ky shtetas shpërndante lëndë narkotike të llojit “Kokainë”, në zona të ndryshme të Tiranës, nga Specialistët e Seksionit për Narkotikët është bërë e mundur kapja e tij në flagrancë, në afërsi të zonës së Kinostudios, ku në automjetin tip “Volksëagen”, janë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale:

308 gramë lëndë e dyshuar narkotike e llojit Kokainë.

Materialet proceduriale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së shkallës së Parë Tiranë, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotike”, parashikuar nga Neni 283 i Kodit Penal.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Pranga “bosit” të kokainës në Kinostudio, arrestohet në flagrancë”

  1. albi says:

    po tallni trapin tani? Bos me 308gr kokaine?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *