VIDEO+FOTOT/ Pamje shokuese. Kamikazi hedh vetën në erë, vriten dhjetra civilë

Disa pamje të filmuara nga një dron sjellin një momet dramatik kur një xhihadist i ISIS hedh veten në erë se bashku me makinën e mbushur me eksploziv.

Militanti i ISIS futet me makinën e tij në një ambient të madh me makina dhe njerëz dhe më pas realizon shpërthimin duke vrarë dhjetëra civilë.

Shpërthimi ka ndodhur në Aleppo të Sirisë. Xhihadistët e ISIS vazhdojnë të përdorin metoda të tmerrshme për vrasjen e civilëve duke kryer sulme kamikaze.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/3F59A1DF00000578-4421870-image-a-11_1492525595603-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/3F59A1DF00000578-4421870-image-a-11_1492525595603.jpg","attachment_id":"669539"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/3F59A1C700000578-4421870-image-a-12_1492525601687-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/3F59A1C700000578-4421870-image-a-12_1492525601687.jpg","attachment_id":"669537"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/3F59A1AF00000578-4421870-image-a-9_1492525571269-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/3F59A1AF00000578-4421870-image-a-9_1492525571269.jpg","attachment_id":"669536"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/3F59A1D300000578-4421870-image-a-10_1492525581078-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/3F59A1D300000578-4421870-image-a-10_1492525581078.jpg","attachment_id":"669538"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *