De Biasi: Do vendosja bast për Juventusin që fiton Championsin

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni de Biasi është shrephur se do të vinte bast për Juevntusin që e fiton këtë edicion trofeun e “Uefa Champions League”.

Trajneri italian tha se Juventusi është një skuadër që mbrohet shumë mirë dhe shënon rregullisht në cdo ndeshje.

“Nëse do të më kërkohej të veja bast se cili ekipi do të fitonte Ligën e Kampionëve, me siguri do të zgjedhja Juevntusin, një skuadër që mbrohet mirë dhe shënon rregullisht”, tha De Biasi për Radiotelevisione Zvizzera Italiana.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *