FOTOT/ Disa pamje që do t’iu shkrijnë së qeshuri

Në këto fotografi të shkrepura në vende të ndryshme të botës do të shikoni momente dhe pamje nga më të çuditshmet.

Që nga një burrë i cili ka vënë në trupin e tij bukë dhe lufton me zogjtë se pse i vijnë nga pas, deri tek një grua që terheq një hekur rrobash sikur ta kishte qenin e saj.

Gjithashtu një pamje që do t’iu shkrijë së qeshuri është edhe një burrë i cili mban atleten në gojë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X