FOTOT/ Rama ngacmon Bashën me këtë foto, ndërsa rrjeti shprethen në humor

Kryeministri Edi Rama vijon të ironizojë Lulzim Bashën me anë të memeve të ndryshme që qarkullojnë në rrjet.

Së fundmi ka postuar një foto të futbollistëve të Barcelonës pas eleminimit nga ekipi i tij i zemrës, Juventusi, dhe i ka vënë fytyrën e Bashës.

“Të thashë që duhet të futeshim në çadër”, thuhet me humor në këtë meme.

Ndërkohë, edhe në rrjet ka pasur pa fund meme me ironi për eleminimin e Barcelonës, ekipi me sulmin më të mirë në botë, por që nuk arriti dot të shënonte as një gol në dy ndeshje me Juventusin.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/humor-19-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/humor-19.jpg","attachment_id":"670439"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/humor-2-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/humor-2-2.jpg","attachment_id":"670440"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/humor-1-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/humor-1-2.jpg","attachment_id":"670441"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/humor-3-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/humor-3-2.jpg","attachment_id":"670442"}]

5 komente në “FOTOT/ Rama ngacmon Bashën me këtë foto, ndërsa rrjeti shprethen në humor”

 1. Lulushja says:

  Shoku,! E çmene Bashën😉!
  Ki ca mëshirë mo burr!
  Boll ma! Gjynah!
  Përshesh , ka ngrënë e po ha!🤓

 2. Ledia says:

  Ja cfare klryeministri kemi , merret me meme dhe me ndeshje futbolli ne vend qe te merret me detyrat e tij! Zoti Rama dil nje here ne dritare dhe hapi syte shih se cfare po ndodhe me vendin , por jam e sigurt qe jeni ne dijeni shume mire pasi jeni ju shkaketar te kesaj situate ne te cilen ndodhet Shqiperia prej 4 vjetesh!

  1. BUJARI JU DEGJON says:

   Ja,doli ne dritare
   Dhe pa nje cader te madhe…
   Cadren ti e quan … halle???…

 3. pokeristi says:

  Ironia eshte arma e te zgjuarit.
  Rama e perdor shpesh,me vend e pa vend.Kete rradhe eshte me se e goditur.

 4. Goni says:

  Hej Kryeminister karagjoz well done

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *