FOTOT/ Sol Perez, modelja seksi që prezanton motin

Sol Perez “vajza e motit’”  po i çmend të gjithë me format e saj. Ajo punon si prezantuese e motit në një televizion.

Sol Perez është shumë e ndjekur në rrjetet sociale jo vetëm për faktin që punon në televizionin, por edhe për fotografitë që ajo poston me trupin seksi dhe të pasmet bobastike.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *