Klubi i Partizanit publikom çmimin e biletave për sfidën me Teutën

Klubi i Partizani ka publikuar çmimet e biletave për ndeshjen e rradhës që do të jetë me Teutën të dielën në orën 19:00 në “Selman Stermasi”.

Biletat në Tribunat A dhe B do të kushtojnë 1 000 Lek.

Ndërsa, biletat në Tribunat C,D1,E,F,G, dhe H do të kushtojnë 300 Lek.

Tifozat e Durrësit do të kenë në dispozicion Tribunat H1dhe H2.

Postimi i plotë i Partizanit.

INFORMACION për ÇMIMET E BILETAVE FK PARTIZANI – KS TEUTA

Ju njoftojmë se për këtë takim çmimet e biletave në Tribunat respektive të stadiumit “Selman Stërmasi” do te jenë:

Biletat në Tribunat A dhe B do të kushtojnë 1 000 Lek

Biletat në Tribunat C,D1,E,F,G, dhe H do të kushtojnë 300 Lek

Tifozeria mike nga Durrësi do të ketë në dispozicion Tribunën H1,H2

Biletat do të mund ti siguroni duke filluar nga dita e shtunë ora 9:00 pranë pikës së shitjes, në stadiumin “Selman Stërmasi”.
#PërjetMeTyPartizan

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *