VIDEO/ Ky është sherri më qesharak që keni parë ndonjëherë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ky është ndoshta sherri më qesharak që keni parë ndonjëherë.

Dy persona të moshuar, miq me njëri tjetrin, nisën të ziheshin pasi njëri prej tyre mendonte se shoku i tij nuk po i kushtonte më edhe aq rëndësi.

Por, pikërisht kur dukej se debati ishte nxehur mjaftueshëm, njërit prej tyre i bien syzet.

Kaq ka mjaftuar që të dy ta ndërpresin sherrin dhe të vihen në kërkim të tyre.

Pasi i gjetën syzet, gjithçka dukej se inati ndaj njëri tjetrit kishte përfunduar tashmë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *