Rama ndërpret fjalimin në Durrës: Hajde ta bëjmë një foto se më çmende…

Kryeministri Edi Rama ka qenë pasditen e së enjtes në Durrës, në një takim me të rinjtë që votojnë për herë të parë.

“Që kur kemi ardhur disa vite më parë në këtë Pallat Sporti, ishte mbushur me të gjithë, por sot është mbushur me votues për herë të parë.

Këto vajza dhe djem që janë këtu e ndjejnë e kuptojnë e besojnë se është momenti që të luftojnë me votën e tyre”, tha Rama.

Por ndërsa ishte duke folur, Rama e ndërpreu fjalimin dhe iu drejtua një djali:

Rama: Hajde ta bëjmë nëj foto se më çmende. Nga Kruja je ti?

I riu: Nga Berati..

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *