Situata politike dhe presidenti, Meta dhe Idrizi takim kokë më kokë

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta ka zhvilluar një takim me kreun e PDIU, Shpëtim Idrizin në kryesinë e Kuvendit.

Takimi ikreut të LSI me Idrizin ka zgjatur rreth 30 minuta.

Takimi u mbajt në një moment delikat dhe menjehere pas deshtimit te raundit te dyte te zgjedhjes se Presidentit te Republikes.

Mendohet se në fokus të takimit është zgjidhja e ngërçit politik dhe zgjedhjet.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Situata politike dhe presidenti, Meta dhe Idrizi takim kokë më kokë”

  1. sala says:

    sikur ishin armiq keta muter . ky Cami i mutit u fut per te perfituar tani hajde dhe ndale , hajduti i doganave

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *