VIDEO/ Të armatosur dhe të veshur si gra, grabitësit sulmojnë dyqanin e bizhuterieve

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Tri burra të maskuar si gra kanë sulmuar me armë një dyqan bizhuterish në Port St. Lucie, Florida, SHBA.

Pamjet dramatike të publikuara nga policia, tregojnë grabitësit ndërsa kërcënojnë me armë punonjësit e dyqanit.

Ndërkaq, policia ka raportuar se një prej tyre u arrestua pak çaste më pas në parkingun e një spitali, ndërsa vazhdon kërkimi për personat e tjerë.

Sipas tyre, një prej të dyshuarve më pas rrëmbeu një familje, të cilët i detyroi ta çonin me makinë deri në Fort Lauderdale.

Kërkimi për personat e tjerë vazhdon ende.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Të armatosur dhe të veshur si gra, grabitësit sulmojnë dyqanin e bizhuterieve”

  1. nord.al says:

    Tri burra….vazhdoni te dhjeni gjuhen shqipe.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *