VIDEO/ Perlat e njeriut të Koço Kokëdhimës në Vlorë…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Sadrit Danaj u shkarkua pak ditë më parë si kryetar i Këshillit të Qarkut të Vlorës.

Gjatë shkarkimit, ai u përlesh edhe fizikisht me këshilltarët e tjerë.

Por, na kishin shpëtuar pa parë këto perla të njeriut të Koço Kokëdhimës në Vlorë, që për më tepër është edhe me precedentë penalë në Itali.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “VIDEO/ Perlat e njeriut të Koço Kokëdhimës në Vlorë…”

 1. Lirindesi says:

  Ju lutem na e kurseni hipokrizine tipike rilindiote. Qe ky tipi eshte i tille eshte dhe me precedent, thene e shkruar ketu me qindra here. Por ne ate kohe lideri suprem dhe shoku Koqo jetonin muajin e mjaltit keshtu qe as gazeta nuk e permende por edhe komentuesit me pagese nuk linin gje pa shkruar ne mbrojtje te ketij dhe Koqos. Tani kane nisur e bejne te kunderten. Tipike rilindiote!

  1. Lindo says:

   O Mero , po ky ka 5 vjet kryetar qarku i bere nga Rama. Ky injorant e ordiner ka qene qe atehere, apo atehere e kishte vene Rama dhe te rrinte mire ty. Tani qe kaloi nga Kocua u kujtove qe eshte injorant e ordiner.

 2. mirel says:

  Po ik o Koco se le nam. Me keto lloj degjeneratash do beni Shqiperine?. I nxirni sa per tu vetediskredituar.

 3. Vloraku says:

  Qe ky esht Gjytyrym dhe turp e duhej hequr qe pa u vene kjo esht e me qarte, po si ka mundesi qe ka njerez e qe bejne beteje mbrojtjen e ketij!!
  Jo Koco se nga ai cfare spret po kete e mbronte dhe LSI
  PUPU cfare turpi i moren fytyren Vlores dhe PS

 4. trapi says:

  Po nuk i dinte Rilindja keto gjera kur e vuri ne ate vend ?

  1. Crusader says:

   Nuk kishte kohe se merrej me Saliun. Harruan qe u votua te qeverisin, dhe jo ti bejne opozite opozites.

 5. ZZzzzzz,.... says:

  gagac vlore .injorant ………………………………

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *