Deputetja simbol e PD-së: Rama, ma vrave Vllorën time. Ti je djalli në tokë

Partia Demokratike sot ka dy deputete simbol, që për fat të keq nuk kemi pasur mundësi t’i shohim e dëgjojmë në Kuvend këto kohë: deputeten seksi të Cërrikut, dhe Liliana Elmazin e Vlorës.

Kjo e fundit është irrituar sot për vrasjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme

Sot, ti vrave Vloren time! Sot, ishte radha e qytetit tim per ‘tu gdhire e pergjakur,,,,cdo jave vrasje e tritol!

Me ty ne krye, dita lind e pergjakur me ere kufomash dhe re lotesh! Sot, keshtu lindi ajo per vlonjatet e mi, se ti I vrave edhe sot, si cdo dite ne keto 4 vite ! Jete të reja humben sot ne Vllore! I vrave ti, arrogant I I pareflektueshem, syveshur e syplasur qe po mbjell vetem fatkeqesi! U prehshin ne paqe aty lart, se ketu poshte, Rama I Zi nuk I le te jetojne !

Ty, te pashpirtit cnjerezorit, nuk të prekin lotet e nenave qe vajtojne per jetet e keputura ne mes ! Je dehur prej pushtetit të pamerituar, dhurate e krimit qe ende të mban ne kembe, duke I bere karshillek cdo sundimtari gjakatar! Kufomat, era dhe tymi I shkaterrimit qe po le pas, ia kalojne cdo lloj bombe të persosur.

Thjesht, Ti je e keqja pakufi ! Ti , Rama I Zi , je I lindur per të mbjelle të keqen qe edhe djalli ne Toke do ta kishte zili..Nuk ndalesh ne mizorine tende ! Ti ke marre peng e po ekzekuton cdo enderr të shqiptareve Ndaj duhet larguar sa nuk e ka kthyer Shqiperine ne nje varreze ,ku te varros nje komb të tere mijera vjecar,me I vjetri ne Ballkan”, shkruan Elmazi për vrasjen e djeshme, e cila është një histori hakmarrje, duke qenë se viktima kishte kryer një vrasje vite më parë.

REMOTE_ADDR:[]

39 komente në “Deputetja simbol e PD-së: Rama, ma vrave Vllorën time. Ti je djalli në tokë”

 1. Iliri says:

  Po ik moj gomare… ti deputete, idiote

  1. Vlonjati 12 says:

   Pse e shani, ajo eshte si shpirt . E bukur po, elegante po, e mençur po , çfare doni tjeter ju ?
   Parlamenti te kishte dhe 5-6 si kjo dhe lumsi ne per ta.
   Me siguri qe me kete figure te spikatur PD – ja ka per te fituar ne çdo zgjedhje .
   Vlora e saj ( ?? !! ) duhet ta kete sjell , me siguri , nga çameria .
   Vlora e vlonjatet i varin teneqen kesaj monstre dhe partise se saj .

  2. Une... ti... ne te gjithe... says:

   Bo bo bo… Sa keq! Po kush dreqin e rriti dhe shkolloi kete lloj derri. Po dreqi e mori, te gjitheve u duhen pune e rroge etj etj… po jo te arrije robi sa te flasi si qyqar qe flet neper gjume. Athua ata qysmake qe brasin sote ishin engjej ne kohen e sali zgjebes?

   I ndjeksh kufomat nga mbrapa ti kufome qe perziesh me te gjallet.

 2. spata says:

  Kjo lope nuk ka marketing VL AA 2752.

 3. Berti says:

  Pu pu pu….me keta duhet ikur nga planeti jo me nga kontinenti!

 4. Tori says:

  Kete deputeten e kam pat ne shkoll, nuk mbushte mire, ishte rrumpall , dhe shkoj fix te rrumpalla

 5. Fshatari says:

  I paska ikur truri kesaj putanes.
  Vlonjatet e tu ? Vlonjatet duan te te kendojne kengen e Sulos ne mulla moj obeze por je shume e shemtuar per guston tone

 6. eda says:

  Po ceshte kjo idjote mor amani.
  Kesaj i ka thene truri ik pirdhu…
  I ka ikur kosherja fare, ose e ka bllokuar dhjami ne tru te kokes.

 7. dash says:

  Sa keq flet moj zonje (edhe pse zonje nuk je)…djallin e ke ne partine tende,djallin e ke brenda vetes. Nje keshille: mos u bej e urryer duke folur mbrockulla,s’te detyron njeri…e ke degjuar ndonje here Majlinda Bregun te flase me kete gjuhe?( te pakten deri tani)

 8. Lalushi says:

  Po, kush eshte kjo idiote qe flet ne emer te Vlores, mor djema?
  Po sikur, djalit te saj, neser ti teket te hidhet nga Kalaja, Edi Rama ja ka fajin?
  Kush e ka bere kete, mor, deputete? Bo, bo, bo…. ku jemi katandisur !
  Shpejt Lulush, “Republiken e Re” me syfete si ky i kesaj… Do na shpetosh!

 9. Albi says:

  O motra mos fol me se na hape barkun . Per ç a Vlore e ke fjalen o çamureze , ku ke lidhje me Vloren ti moj.As yt ate nuk kish lidhje , fol per çamet po ta mbajti pa per Vloren ka kush flet .Tu rrosh demokrateve te Vlores qe i perfaqson ti “denjesisht”. Leri banditet mos komento per ta perderisa drejtesia ne kete vend ka vdekur .Ajo drejtesi qe ti dhe çadra jote nuk duan te behet kurre .

 10. ilir says:

  Kjo torrollakja akuzon.Ajo ka tru me pak se nje harabel. Prandaj po shkon per lesh PD sepse ka te tille deputet

 11. Tunxh Bir says:

  Marshah llah si dash

 12. L leshi says:

  E moj debile nuk rri dot pa nxjerre gomarlleqe nga goja…por Vlora te meriton per deputete, vec druri qe i dha Saliu ne 97 sduhej te futej me ne Vlore por gomeret e votuan prap PD…popull leshi….

 13. bb says:

  Po prit moj zonje te hetohet dhe te pergjigjet Prokuroria (juaj) , apo kopiln zotrote e le rrugeve dhe…laj gojen kece kur me flet per Vloren.

 14. naivi says:

  ka dhe me keq, eshte deputetja e PD nga Rresheni.

 15. Me ne fund says:

  Bo bo te flesh nje here me kete deputete lope do te jeté fantastike, hallall te kete dhe qeverine teknike.

 16. Maks says:

  Moj morta ca lidhje keni ju camet me vloren apo pse ju camet jeni skafistet me te medhenj qe trasporto it drogen e PD se dhe vodhet dhe gabimet pronat e vlonjateve autokton

 17. LORA says:

  Kjo lyrashe eshte marka e cadres,se krimit e turpit pa limit.
  Kjo eshte me rrenje e dege ardhacake ne Vlore,,,eshte came,baldose ne tru dhe ne dukje.

 18. studenti says:

  PO KJO ESHTE CAME KOKE E KEMBE,me gjithe Elmazin qe u be biznesmen duke vjedhur .Moj Liljana,PSE E LE CAMERINE MOJ?! TI DUHET TE SHKOSH ME florinjte e camerise,moj zysh!

 19. NjeQytetarOptimist says:

  Historin me Sancon e Pancon e qan. Sidomos kur ngatrron emrat dhe vazhdon kuturune.. Qesharake si qesharaku!!!

 20. Ballabani brenda cadres says:

  Atje ne cader,flisni per “kriminelet” e PS-se,por kur hane koken me njeri tjetrin,kriminelet e Vlores,kjo zorzopi,ndjeka keqardhje se,u la nje hale me shume.Me zbardh dhe dhembet se,i ardhka keq se ju pakesua kontigjenti per vjedhjen e votave,per presion ndaj votuesve.Yyyyy, plehra,qe nuk keni ditur te beni shtet,vetem te shkateroni ate,por nuk lini dhe te tjeret,ta bejne kete vend nje shtet dinjitoz,ashtu si dhe vendet e tjera te BE-se ku duam te bashkohemi,Ngordhni aty,ne cadren e Lulushit e Saliut,te cilet sa vijne ,ju bejne mendjen pordhe dhe ju lene gelasen…
  Mblidhini nga jane e nga s’jane te tillet,kriminelet,sepse ashtu e keni katandisur ate partine e Vicidolit…

 21. Bozen says:

  Kesaj deputeteje me duket si i ha edhe kocka.

 22. Edi says:

  Bo bo l’ILA cupa e abedinit motra e lilit topit e CNA gjeti

 23. loni says:

  Stomak i parë i ripërtypësve,model per bërryla,Sapo të jetë shitur mishi, fitimprurës, do të mbetet mishi i padobishëm.

 24. greay says:

  O liljana! Po ne 97 sa vrau ai shefi yt plake?
  Liljana mos u shqeteso! Plaku i ka kerku Greqise para dy muajesh qe te hedhin Shqiperine ne gjyq. Pra ti heqin nje cope deti nga Bregu. Care te theme to moj rose! Puna jote eshte pune idioti qe nuk kupton dhe nuk po don me dal tek deputetet e ndershem te PD! Fati yt i keq! Shkruaj keshtu si e ke nisur se votat i shtohen PS!

 25. Gim says:

  Me debile se kjo nuk mund te kete ne bote, nje cope mishi me dy sy

 26. Ceni nga Bostoni says:

  Po nje kriminel u vra moj zonja deputete seksi, kriminelet vrane kriminelin per larje hesapesh…ku hyn Rama ketu?

 27. apokalips says:

  Kjo nje mendje me kaubojsin ka . Te dy me kater klase.Nese ka qofte nje njeri te vetem qe kjo fycke i mbush mendjen …………atehere gjarperi ka kembe.

 28. vezhguesi says:

  Me siguri , kjo e cmendur , ka ngaterruar adrese , frazat e saj te qelbura i takojne SALI-KRIMIT dhe jo EDI-TRIMIT !!

 29. Aseni says:

  O moj Vlore ku je katandis! Nga ajo e Ismail Qemalit, Ekrem bej Vlores, Qazim Koculit, Petro Markos e Isuf Luzit, te ajo e skafisteve dhe kurvave.

 30. arben says:

  troia di merda a nuk po e shikon se ty te dhimbset shume vlora per ato qe po bene per vloren ?a nuk e shikon se ne me shume se 25 vjete ju keni bere kaqe shume per vloren qe tani po te dhimbset se po e shkaterrojne at?jo moj zonje ata te djeshmit jane vetem funderrina qe e meritojne nje fund te tille sepse vriten per pazare droge dhe jo per te shkaterruar vloren tende .turp qe nje deputete e deshtuar si ju te flisni akoma per vloren qe ju skeni asgje te perbashket.

 31. ardit says:

  Uauuuuuuu.Foli Dylqinja?

 32. Treviso says:

  Kur vrau berisha me Lulin 4 qytetare me duar ne xhepa pse nuk u ndigjua kjo gomarice? Apo nuk i bente pershtypje se saliu kishte vrare me mijra njerz. Pastaj çdo vrasje qe do ndodhi pse duhet te faqsohet qeveria?

 33. Alo cadra says:

  E kishte ngrene mengjesin kjo apo jo? Se pervec qe po fliste dhe ja fuste kot mu duk pak si e zbehte.

 34. arturi says:

  I paskan ardhe ato … frymezimet. 😉

 35. luli says:

  Liljana, Kush ta la Vloren ty, Abedini? Megjithese une e kam njohur per burre te mire e serioz, por ty te ka lene fare aliher dhe je bere si nje pllasme nga trupi dhe nga goja. Bastarde femer, ruaju ne Vlore se ke vjedhe pronat e vlonjateve. E di ku i ke pronat ti, e di ku e ke vendin?

 36. ZZzzzzz,.... says:

  PO KJO FSHATARKA NGA E GJETI VLOREN……..??????????????

 37. undefined says:

  Qenke shum debile ti moj, fycke

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *