FOTOT/ Hoteli më spektakolar në botë, që ndodhet në… Antarktidë

Ky mund të quhet me plot gojën, hoteli më spektakolari në botë.

Ai ndodhet në skajin më të largët të botës, Antarktidë.

Hoteli funksionin vetëm tre muaj të vitit, nëntor, dhjetor dhe janar, për shkak të kushteve të vështira atmosferike.

Pamja që mund të shikosh, është fantastike.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/anta-3-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/anta-3.png","attachment_id":"670652"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/anta-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/anta-1.png","attachment_id":"670650"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/anta-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/anta.png","attachment_id":"670649"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/anta-2-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/anta-2.png","attachment_id":"670651"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/anta-5-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/anta-5.png","attachment_id":"670653"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *