FOTOT/ Jeta “boheme” e Supermbesës…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Mbesa e Sali Berishës, Dasara Malltezi, prej disa kohësh jeton e vetme në Itali.

Nga një vajzë që botonte libra (edhe pse autorësia është e dyshimtë), tashmë ajo është kthyer në një vajzë rebele.

Nga fotot që poston në rrjetet sociale, shihet se Dasara ka vendosur një pirsing në hundë, por dhe kërthizë, konsumon cigare pafund, ka shoqëri me shumë meshkuj dhe tani merr pjesë dhe në evente mode.

Ndoshta gjysh Berisha duhet të shqetësohet për “supermbesën”, siç ai e përkëdhel.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/09\/dasara-5-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/09\/dasara-5.png","attachment_id":"555132"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/09\/dasara-8-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/09\/dasara-8.png","attachment_id":"555135"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/09\/dasara-11-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/09\/dasara-11.png","attachment_id":"555128"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/09\/dasara-10-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/09\/dasara-10.png","attachment_id":"555127"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/09\/dasara-2-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/09\/dasara-2.png","attachment_id":"555129"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/09\/dasara-7-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/09\/dasara-7.png","attachment_id":"555134"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/09\/dasara-3-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/09\/dasara-3.png","attachment_id":"555130"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/09\/dasara-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/09\/dasara.png","attachment_id":"555137"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/09\/dasara-6-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/09\/dasara-6.png","attachment_id":"555133"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/09\/dasara-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/09\/dasara-1.png","attachment_id":"555126"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/09\/dasara-4-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/09\/dasara-4.png","attachment_id":"555131"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/09\/dasara-9-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/09\/dasara-9.png","attachment_id":"555136"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/09\/dasara-2-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/09\/dasara-2-1.png","attachment_id":"670661"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/09\/dasara-12-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/09\/dasara-12.png","attachment_id":"670659"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/09\/dasara-1-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/09\/dasara-1-1.png","attachment_id":"670660"}]

78 komente në “FOTOT/ Jeta “boheme” e Supermbesës…”

 1. saliu says:

  E ka terbuar paraja e gjakut te shqiptareve. Race e keqe.

   1. Raimond vlonjati says:

    Po ajo esht cupk e re more idioter dhe do shijoj jeten e saj me shoke e shoqe

    Ajo duket qe esht inteligjente dhe fun to be around

    Lereni mor vajzen rehat te bej jeten e saj

    By the way , esht dhe vajze shum kinge

    1. Bledi mane-shi says:

     Kujdes me anglishten….se ne rengjethe lesht e bythes raimonda.

     1. Raimond vlonjati says:

      Te dhjefsha brenda ne goje , ty dhe anglishten , meqe ra fjala

      1. Muuuuuuuu says:

       More Rajmond… dmth ti lopa mallteze e te pjellave te ndyra Berishiane. Te pakten e vetmja intelegjence qe ke ti eshte aftesia jote te njohesh kapacitetin tend prej lope… qe shpjegon ate unazen prej kafshe te ajo hunda prej lope!

      2. Ari says:

       Edhe pse je ne Amerike, po te paedukate mbetet o shqiptar!

      3. Zgjimi says:

       O ju shqiptaret goje ndyre! Kudo qe te shkoni, te paedukate do mbeteni…
       Ku degjeneroheni, sa vjen e me shume, si puna e kesaj mbese…

    2. O mikesha e Dasares ose DERRASA vete me nikun Raimond Vlonjati o muuuuuuu says:

     By the way, nqs ago kembet batalle prej lope sidomos ne foton 10 do te thote kinge per shijen tende ke 100%, ndersa per ata qe kane sy per 99.99% te botes eshte thjesht nje rendomesire qe nuk te ben ta shikosh 2 here.
     Fun to be around only when you cover your nose from the stench that covers such scum of humanity!

     1. Orgazma mentale says:

      prandaj ja ke pare te tera fotot..pasi nuk e shikon dot?! masturbohu e qesh. jeta eshte e bukur thote edhe Edi

      1. Kur te ze e keqja duhet t'a heqesh! Fatkeqesisht edhe kur vjen tek te pjellat e lopave mallteze-berishiane says:

       Pashe vetem 1 foto sepse e dija qe tek e dyte do te villja nga eksperienca e fotos se pare… por ne fakt te them te drejten kur me duhet te ndihmoj ndonje qe te vjelle i them te shikoje keto fotot e tua!!!

      2. Masturbim- jo faleminderit nuk kam tendenca bestialiteti says:

       Me nevojitej qe te villja pas infektimit te fotos se pare…prandaj vedosa t’i shihja qe te gjitha, te cliroja ushqimin e helmuar nga abominimi 3/4 lope dhe 1/4 njeri. Ajo pjesa e lopes nuk me infektoi aq shume sa shemtira e pjeses njerezore.

    3. Zgjimi says:

     Te duket e bukur?
     Ajo so prishet shume shpejt me kete jete!

  1. Tarrasi . says:

   Paskan vajtur dhe ne Amsterdam Vampiret e Shqiptareve

  2. inf says:

   baxhelle hesapi ka gjak shkau

  3. mira says:

   O Saliu,
   E ku ta gjeje te miren kjo e “bukura” mbese?
   A nuk e shikoni dhe djalin e Ilir Hoxhes, nipin e Enver Hoxhes? E kapi policia gjermane, pa lajmeruar koleget e vet shqiptar me droge! Eshte ne burg!
   Keto nuk kane prejardhje fisnike!
   Keta jane te degjeneruarit e parase, e prinderve grabitnin, qe i vodhen token kusherinjve te vet, ne Tirane!
   Jane pasardhesit e njeriut te ri socialist, te edukuar e brymosur nga mesimet e Partise se Punes!

 2. Taras Bulba says:

  Kjo shyqyr qe eshte jashte shqiperise qe zurri nja 5 dashnore e sidomos ate xaxin ,se ketu nuk ja varte asnje djale

 3. SB says:

  O te keqen gjyshi ty te rrumbullakut tend…po ben hapur ATO qe Sheqerja i bente fshehurazi

 4. harillaqi says:

  E paska korit gjyshin e saj.Gjuhen e ka nxier si karuc,tall dhe perqesh gjyshin Sali dhe gjyshen Liri.Ajo ka ekspozuar gjoksin dhe shalet,per ti thene mamas Ergita,se edhe ti keshtu ke bere dhe bene.Ata meshkuj qe e peraofojne e shtrijne ne krevat,i thote babit se edhe ti keshtu je.Nuk eshte turp se edhe ne viçidol keshtu “behet”.Edhe stergjyshja Sheqere e ka shkelur me ate serbin e plagosur,nga i cili ka dal gjyshi Sali.Pra çdo gje evolon,shkon vazhde qe nga prejardhja.Beme baba tet te ngjaj.

 5. I biri sheqeres dhe i partizanit serb says:

  E ka ne gjak i ka ngjar sheqeres

 6. vlora.al says:

  Pirsing,cigare,droge dhe gojore,mbaroje fjaline dreqi ta haje

 7. Aureli says:

  Aman po si mami. Cberi mami me lylashin?

 8. z. baze, si shume vend u ben prostitutave sot ne gazeten tende. ne nje faqe desara malltuzi basha e ne tjetrn albana vokshi. beju serioz te lutem, respect per lexuesit.

 9. Asi says:

  jo supermbesa por superbuca. mesa duket nuk po pi cigare normale por cigare hashashi, nga hashashi i gjyshit te saj te prodhuar ne Lazarat.

 10. Per shkak te gjyshit nuk mund te sulmohen njerezit ne kete menyre. Kjo lloj gazetarie ta shpif.

  1. Sa gjynah kur krimet e gjyhit po i vuan mbesa me parate e popullit. Ndergjegjesohu Lysien says:

   Pse jo kur gjyshi ben shume me keq se kaq?
   Vret, pret, grabellon pa piken e perfillshmerise per te tjeret

 11. Te rraskapitur nga korrupsioni says:

  Do isha shume i lumtur qe me lekun tone keta njerez qe na kane zhvatur do te beheshin doktorra apo inxhiniera keshtu qe do ti sherbenin popullit. Pro ne si popull koti qe jemi do krenoheshim pak. Por kemi bere nje investim te gabuar me leket qe na kane grabitur kemi investuat ne kurva! Argita tani thote me mire te isha e varfer se sa te ndertoja nje kurve me lekun e vjedhur. Te gjithe politikanet tane jane fuck up. This isn’t right! Fuck you all mother fuckers!!!

 12. shpresa says:

  Mbasi provoi shume hunje, madein Albania, shkoi te provoi ata te piponove, marokeneve dhe kombesive te tjera. Sngoprt se ngreni, byrek Desara, jo vetem naten, ore do edhe diten. Tani qe ka vene cengela ne hunde dhe andej poshte, ka qefe ta lidhish me zinjxhira kure ha byrek. Keto soje turperojne ajzat shqiptare neper bote.

 13. Majmuni says:

  Ore kapila pse e shani gocen?? Se kena inot gjyshin skena pse shajm mbesen… Kush nga ju, po te vite nga familje e pasur sdo bote içik qef ne moshen njezetvjeçare!!??
  Mos me thoni qe do kaloshit diten tu menu per popllin shqiptar!!
  Jepi ti motre shijo rinine dhe boj i dor qef!!!

  1. Lugati says:

   Majmuno hallall t fala ka lugati..lejeni mer jermin te zbavitet..jepi rrusho mos le hu te rreshkasi

 14. Ramy kopili i saliut says:

  Ka shkuar per te vazjduar karr-ieren. E palloka ky i ziu kaqurel.

 15. PidhiISateme says:

  Zilia ta ha shpirtin dhe ne te papunet qe komentojme ketu merremi me punet e te tjereve se per vete nuk kemi.

  1. naivi says:

   Sa per Zili ,mos ki fare problem,mjafton dil nga shtepija e ka.. gjen sa te lodhesh,fiton dhe pare nese do…
   po e ke per race akoma me mire ,pasi mund te thuash me mburje se je me emer apo “firmato”.
   Hajt pra bashkoju dhe ti mbeses e mos ki zili fare.

   1. RRUSPIJA RIPJELLJES says:

    i papam naivi mas 8 mujesh jep pergjigje..zhgjohu o palle

   2. 💻⚗️🐿 says:

    O naivi po mortja perbty eshte kapak floriri

 16. pjatalarsi says:

  Konflikte gjeneratash! Gjyshi desh u cmend pas islamikeve me citjane, mbesa gati po cmendet pas ultra-modernitetit perendimor! Ca per te qeshur e ca per te qare!

  1. Ardi says:

   Kjo eshte familje pa Moral…

 17. trojani says:

  Ohhhhhh sa bathen e mire……..
  Dridhe si krem karamel

 18. nina says:

  po Harrami do dali nje dite.. i lumte asaj.. punoj Shqiperia 25 vite per ta pasuru.. Dhe gjyshi Sali cirret akoma kundra atyre qe punojne per ndryshim.. harram iu befshin..

 19. Karaburuni says:

  Pearsing cigare and BJ (blowjob)

 20. Ariu qe palloi shiqeren says:

  Eh mer katnare.. stermbesa e dhise shiqere.. mbesa e lugatit.. vajza e hermafroditit dhe kuçedres.. super trangulli me gjema dhe lesh dhish

 21. E D says:

  s’do Jet e larget dita kur te pozoj me CAR ne goje , idiotja

 22. don says:

  I lumt, nje pjese e madhe e shqiptareve e adhurojne Salihin.

 23. Salkari says:

  Forzaaaaaa. Dokara

 24. Sali talloferja says:

  dava kurve e shemtut

 25. Baldosa berrishaj says:

  Si Baldose qenka Dhe vetem shtrire pozohet Si dose

 26. MOS U BENI MERAK , SE LEKET E POPULLIT QE VODHET DO JU KTHEHEN MBAPSHT DHE DOJU BIEN NE KOKE,,,,DO JU ZERI HAKU I POPULLIT,,,,PASURIA DO JU BEHET PIRSING,CIGARE DHE DROGE,,,,ME ATE BREZE QE PO RRISNI JU PLEHRA SERBESH,,,,NUK DO GJENI DERMAN DHE POSHTE TOKES,,,,,

 27. agim says:

  Cfar na nxirrni kete goj-qire,kete lavierr,kete shkerdhate,sic ka bab e nene,sic ka gjysh e gjye eshte dhe kjo,fara ju humbet.

 28. inf says:

  mbesa e kreminelit e bija e hajdutve me damke rrace plehre porno e gjalle
  e bija e arrgjijes dhe e tullac maltezit nji goje rrugaçi
  ti e di por nuk te ben pershtypje por………………………………………………
  ti moj mbesa e Peshkaqenit dhe e gjysh kreminelit me nji gjyshe taç toçi tuçit
  ku e rropi per se gjalli rezart taçin sllobodanka jote majka milica
  ptyyyyyyyyyyyy rrace malokesh o rrogozesh e pjelle e krimit je ti ku te gjitha çfare ke e nuk ke
  i ke te gjitha me vrasje e vjedhje me tradhti e rryshfet
  pyte tet gjysh dhembe nxirrin pyte xen daje peshkaqenin pyte arrxhijen tet teme
  nga ju mbiu gjithe ky BOLLIK
  ME VRASJE ME TRADHTI ME DOBICLLIK I KENI TE GJITHA POR SHUM SHPEJT
  DO HANI GOPIN E GOPIT DHE DO I VUNI TE GJITHA BEMAT E GJEMAT QE PO I BENI KOMBIT
  VDEKJA RAFTE MBI JU pik..

 29. Turi says:

  Eshte ne roterdam bucia jo ne itali. Ka rene ne dore te zezakve do e sjellin me kulish posht

 30. Besniku says:

  Lust, do nort care! ja cfare shkruhet ne t-shirt e Dasares: Epsh, mos caj koken!, qe e shqiperuar do te thote: Seks Dasara, mos e ca koken!

  Bravo e mbesa e birit te Karaxhicit, vrasesit, vjedhesit, mashtruesit, agjentit te UDB, kopilit, etj.

  1. eh $$$$$ says:

   “Just don”t care” – it’s written on her T-shirt. And that’s all she does.

 31. Kaonia says:

  E tani ne sna vjen mire por do pranuar qe eshte personazh,te pakten eshte vetvetja.Mire ja bene ti luaj fene,kjo e ka kuptuar qe jeta shijohet dhe nuk shtriret si keto manikinat qe dalin te emisioni i Rudina Magjistarit.

  1. Zgjimi says:

   O ju shqiptaret goje ndyre! Kudo qe te shkoni, te paedukate do mbeteni…
   Ku degjeneroheni, sa vjen e me shume, si puna e kesaj mbese…

 32. NjeQytetarOptimist says:

  Junkie !!

 33. greay patriot! says:

  Fat i keq i Shqiptareve!
  Mbesa e mostres qe i bene thirje greqise te hedhi Shqiperine ne gjyq per detin qe ju shiti grekerve. Ca ti beshe! Mbesa bene pershesh! Daja i saj para, vrasje dhe maskaralleqe! Lul bashes duan ti fusin hurin! dhe kaq!
  Te pafate!

 34. Ceni nga Bostoni says:

  Nga fotot duket qe esht llapiste

 35. Shqiptari nga Kosova says:

  Po po RAJMOND VLONJATI, duhet ta lem te qet vajzen..!
  Edhe ato vajzat e prinderve te 21 janarit do duhej lene te qeta, po ja qe Sali Serbi nuk i la..!

 36. Dj says:

  Ca krijeseeeeee? E coroditur!

 37. Mrika says:

  Per te gjithe ata qe ju vjen keq per nje 20-vjecare te komentohet edhe pse me fakte, cfare duhet te thone familjaret e Ministres Mbrojtjes kur Gjyashi kesaj e therret Mrika Striptiza pa fakte?!

 38. Jimi says:

  Prit sa ti vij ndonje karte nga zezaku dixhital, apo italiani dixhital pa ja tregon gjyshi qejfin kesaj mbeskes!

 39. boom says:

  O Desara mos bej keshtu se ja prishe mendjen daja Zenit. Ti e di qe ai i ka qejf vajzat e fisit.

  1. Drilon says:

   Hahahaha komenti me I bukur

 40. BERISHA LARGOHU says:

  Horrible🙈🐖👎

  1. Shkulini tentakulat e Saliut says:

   Edhe po te vdesi, Berisha, na i ka lene tentakulat, a nuk e shef? E bukur bile! Nderkohe qe kemi jetime pa Pension, na bejne qef keto, pinjollet e degjenerimit!

 41. i papami says:

  serbe e ndyre

 42. Lereni te beje jeten e saj says:

  Kjo eshte goce yll.
  Fatkeqesi te jesh e bukur.

  1. Eri says:

   Ylli, me paret e Shqiptare, kur ka jetime pa pensione, o njeri i pandergjegjshem, apo qe gjyshi i pasur?
   Ja vodhen te tjereve pronat e token….

 43. DALLTON says:

  Ore per dy gjera me ben pershtypje:1)Pse Mbesa e Saliut e mban gjuhen jashte 2)Ku jane gazetaret e njohur A.bushati,F.Lubonja,B.fevziu,pse nuk kane shkuar per ta marre zogen ne interviste dhe ti tregojne si e bejme jeten ne SHqiptaret me paret e vjedhura.

 44. qytetar says:

  kushdo nga ju qe shkruan…mendoni njehere qe asnjeri nga nipat tuaj sben ndryshe nga kjo vajze. Inatin e gjyshit lereni menjane.

 45. albani says:

  Nga sa pashe une, nje gje eshte e sigurt: Gjyshi Salihi do te lumturohet kur t’i shohe keto foto dhe sigurisht duhet te jete edhe krenar per kete mbese. Keto foto me kujtojne filmin “Kapedani”, kur Kapedani flet me mbesen per baletin, dhe kur ky e pyet nese dine gje babi me mamin se ajo shkon ne kursin e baletit dhe ajo i pergjigjet: “Posi, mua me ka regjistruar mami vete!” Edhe Salihi e di se kjo ka marre kot, ka dale nga rruga e Zotit sic thone. por ne kete rast, pa dijenine e tij, se nuk ka kohe tani, po merret me cadren, me skuqjene Shqiperise, me carjen e e gomave te makinave te kundershtareve, me thyerjen e xhamave, me terheqjen zvarre, me bllokimin e rrugeve, me bllokimin e votimeve ne Kavaje etj., dhe sa te mbaroje me sukses keto, sapo te vije ne pushtet, do te merret me mbesen dhe me mamin e mbeses qe jane bere si te perdala.

 46. Brezi i djegur says:

  Dava katnaresh !! Ktyne si bo dermon asigjo, Jo gjith Shqiprin te vjedhin po Edhe Ameriken me gjith ca ka, po katnar do ngelen!! I thojn i llaf ktej “signori si nasce”

 47. Ed tironci says:

  Shpellare si gjyshua…ato bythet e gjona pa pike shije…po si cike e re qe osht…e shijoka jeten karaduzja…bar e kar hesapi..hallall te keqen gjyshua!!!

 48. Kaso says:

  I ka gjajtur gjyshit se si eshte super kurv

 49. Mallkimi i pronave te vjedhura says:

  O Zoti Malltezi, ja vodhet pronat kusherinjve te farefisit, qe vuajne per buken e gojes e Ju po degjeneroheni….O njerez te keqinj!!!!
  Ky eshte mallkim i pronave te vjedhura…..

 50. Bob Marley says:

  Nga fotografia nr. 3 duket se paska fillu te shijoje edhe barin….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *