FOTOT/ Rita Ora shkëlqen me veshjen e saj të artë në China Music Awards

Këngëtarje e famshme me origjinë shqiptare Rita Ora shkëlqeu në tapetin e kuq gjatë ditës së djeshme në eventin China Music Awards që u mbajt në Hong Kong.

Në këtë evenimet Rita Ora është nderuar me çmimin si artisja ndërkombëtare më e njohur në Kinë.

26-vjeçari befasoi të gjithë të pranishmit ndërsa mbërriti në tapetin e kuq në një fustan me një shpatull ari, dhe të hapur duke filluar nga kofshët e poshtë.

Më pas ajo veshi dhe një fustan blu të mbuluar me qime më të cilin tërhoqi vëmëndjen e të gjithëve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X