FOTOT/ Rita Ora shkëlqen me veshjen e saj të artë në China Music Awards

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Këngëtarje e famshme me origjinë shqiptare Rita Ora shkëlqeu në tapetin e kuq gjatë ditës së djeshme në eventin China Music Awards që u mbajt në Hong Kong.

Në këtë evenimet Rita Ora është nderuar me çmimin si artisja ndërkombëtare më e njohur në Kinë.

26-vjeçari befasoi të gjithë të pranishmit ndërsa mbërriti në tapetin e kuq në një fustan me një shpatull ari, dhe të hapur duke filluar nga kofshët e poshtë.

Më pas ajo veshi dhe një fustan blu të mbuluar me qime më të cilin tërhoqi vëmëndjen e të gjithëve.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rita1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rita1.jpg","attachment_id":"670844"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rita-3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rita-3-1.jpg","attachment_id":"670841"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rita-4-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rita-4-1.jpg","attachment_id":"670842"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/3F7356FF00000578-4432114-image-a-84_1492773339892-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/3F7356FF00000578-4432114-image-a-84_1492773339892.jpg","attachment_id":"670839"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rita-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rita-2.jpg","attachment_id":"670840"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rita1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rita1.jpg","attachment_id":"670844"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/3F71A33700000578-0-image-a-66_1492770322455-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/3F71A33700000578-0-image-a-66_1492770322455.jpg","attachment_id":"670838"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/3F6BF60900000578-4432114-image-m-74_1492772891344-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/3F6BF60900000578-4432114-image-m-74_1492772891344.jpg","attachment_id":"670836"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *