FOTOT/ Urat më të frikshme dhe më spektakolare në botë

Urat janë ndër objektet e qarkullimit më të bukura, por dhe më të dobishme.

Në fotot e mëposhtme janë disa nga urat më spektakolare në botë, por dhe të frikshme.

2 komente në “FOTOT/ Urat më të frikshme dhe më spektakolare në botë”

  1. MARTIN PH says:

    “DISA NGA URAT ME SPEKTAKOLARE NE BOTE”-THOTE SHKRIMI,PO FOTOT?LAJ E THAJ PAMJET E NJE URE TE VETME…..

  2. Martin Ph says:

    Ku shkoj komenti im?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X