Julia Roberts, femra më joshëse e vitit 2017

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ka qenë 26 vjeç që kur Julia Roberts u shfaq për të parën herë  në kopertinën e  revistës “People” si femra më e bukur, dhe ende vazhdon të jetë e preferuara.

Julia Roberts është gruaja më e bukur në botë  e vitit 2017! Mësoni sekretet e saj të bukurisë  për të qëndruar të rinj vetëm në revistën “People”.

Ylli mahnitës ka thyer rekord për të pestin herë si  gruaja më e bukur në botë dhe pse ajo vështirë ta besojë këtë gjë.  “Ndihem shumë e vlerësuar”, ka thënë ajo për kryeredaktorin e revistës, Jess Cagle.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/article-2720685-202FD73E00000578-689_634x562-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/article-2720685-202FD73E00000578-689_634x562.jpg","attachment_id":"670721"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/article-1223082-06F6D203000005DC-877_224x384-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/article-1223082-06F6D203000005DC-877_224x384.jpg","attachment_id":"670722"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/images-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/images-13.jpg","attachment_id":"670723"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/0506_julia_roberts_bikini_00-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/0506_julia_roberts_bikini_00.jpg","attachment_id":"670725"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/actress-julia-roberts-pictures-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/actress-julia-roberts-pictures.jpg","attachment_id":"670727"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/julia-roberts-movies-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/julia-roberts-movies.jpg","attachment_id":"670720"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *