LAJM I FUNDIT/ Gjysëmfinalet e Champions, Real-Atletiko dhe Monako-Juventus

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Është hedhur në Nion të Zvicrës, shorti për gjysëmfinalet e Champions League.

Shorti ka vënë përballë Real-Madrid-Atletiko Madrid dhe Monako-Juventus.

Atletiko dhe Reali takohen për herë të treë në Champions League, pas dy finaleve të luajtura bashkë tre vitet e fundit.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “LAJM I FUNDIT/ Gjysëmfinalet e Champions, Real-Atletiko dhe Monako-Juventus”

  1. shoku says:

    Se mos del prap Kreshinku ne fanellen e Juve se na solli TERSIN.
    Kreshinko, vish ç’a dush vlla, vetem te Juve MOS, MOS.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *