VIDEO/ Momenti i frikshëm, polici qëllon shoferin e paarmatosur

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Këto pamje i përkasin momentit kur një oficer policie në Teksas, SHBA qëllon për vdekje një person, edhe pse ai ishte i paarmatosur.

Shoferi nuk iu bind urdhërit për të ndaluar dhe polici e ndoqi për disa minuta. Por, kur ai më në fund ndaloi dhe tentoi të dilte nga makina, shoferi është qëlluar, duke mbetur i vdekur.

Ndërkaq, oficeri i policisë është vendosur nën hetim për aktin e kryer.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “VIDEO/ Momenti i frikshëm, polici qëllon shoferin e paarmatosur”

 1. 17nentori says:

  ta lexojne mire ata qe duan te lozin kukafshemthi me policin!!!!
  po ndalove pince dhe te rrish si njeri ne makine nuk te ben gje.
  po ste rri bytha rrehat dhe do te besh gara dhe pastaj te dalesh nga makina dhe te kercesh si kauboy …do ta hash ate qe se ke pare ndonjehere!!!
  mire polici u nxitua dhe beri gabim dhe do denohet… por ty te ngelet ta pesosh kur ste rri bytha ne vend.

  1. Cudia says:

   Aman tu befsha o Mero. E kuptojme qe sot ju publikuat kete video por ne fakt a di gje ne cilin vit ka ndodhur kjo ngjarja? Tung!

 2. Edkari says:

  Bravo çuna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *