VIDEO/ Momenti tronditës kur pit bulli sulmon një fëmijë

Ky është moment tronditës, kur një qen pit bull, sulmon një fëmijë.

Video është filmuar në Nju Jork.

Për fat gjatë sulmit ka mbërritur i zoti i qenit, që e ka marrë atë, por fëmija, siç duket dhe në foton poshtë, ka marrë plagë të rënda.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/femija-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/femija-4.jpg","attachment_id":"670979"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/sulmi-31-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/sulmi-31.jpg","attachment_id":"670977"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *