Agron Duka: Vendimi i Partisë Demokratike për të mos hyrë në zgjedhje është jo normal pasi…

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka tha se vendimi i Partisë Demokratike për të mos hyrë në zgjedhje është jo normal pasi ne ndodhemi në një situatë jo normale.

Gjatë një takimi në Kukës ku Duka prezantoi kandidaten e tij për deputete në zgjedhjet e ardhshme parlamentare për këtë qark tha se ne do të hyjmë në zgjedhje vetëm me qeveri teknike.

“Nuk ka shpresë për zgjedhje të lira dhe të ndershme. Situata është jo normale ndaj vendimi i PD-së është jo normal. Do të hyjmë në zgjedhje vetëm me qeveri teknike”, u shpreh Duka.

Gjithashtu kreu i i Partisë Agrare Ambientaliste  pak ditë më parë ndërsa prezantoi edhe kandidatin për deputet në Fier çka tregon se mes aleatëve të opozitën mund të këtë një përçarje.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Agron Duka: Vendimi i Partisë Demokratike për të mos hyrë në zgjedhje është jo normal pasi…”

 1. arbeni nga tepelena says:

  bravo zoti duka,normale ishte kur kanidove zotrote dhe perballe kishe kriminelet nga memaliaj dhe nga dibra a mirdita (ne mos gaboj) me ne krye me te fortin e PD sipas amerikaneve sokol olldashin.por ti i terhoqe (dhe bere shum mire) te tute dhe masakra nuk ndodhi.por kot nuk thone se politika eshte kureve,dhe je pjese e kesaj kurverie.por me bukur do shkoje sikur ne krye te PD te ishte ai qe te mori mandatin ne shijak.po te ishte gjalle.

 2. Drejtësia says:

  Duka i krimit mbylle gojen.Apo je bere i mire tani qe je bere brek e bythe me kriminelet.

 3. Roland says:

  Hajde pithrop hajde….yyyyyyy rracqira

 4. suggestion says:

  Dhe ti haj mu.. se luli dhe prit sa te behet qeveria teknike.

 5. Veza pule says:

  Obju qifte derri nonen ! Edhe nul futemi edhe keni fillu fushaten! Perse prezantoni kandidate kur nuk keni vendosur te futeji apo jo ne zgjedhje! Eshte si me potosit fustanin. E dasmes pa pasur nuse dhe date martese! Mostra kur ka ngel poltika ne duar vezesh te prishura

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *