Basha sulmon faqen zyrtare të Brukselit, “Eureporter”, e quan port’hale

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar pas publikimit të një atikulli nga faqja zyrtare e Brukselit, Eureporter ku thuhej se BE po bindet që zgjedhjet pa opozitën do të ishin të menaxhueshme.

Duke folur nga çadra e opozitës Basha e ka quajtur faqen zyrtare të Brukselit, “Eureporter” si port’hale.

Kishte shkruajtur një port’hale evropiane dhe disa nga mediat tona e morën si lopë dhe e përtypën. Po pse ai që kishte shkruajtur lajmin, Martini është Europa? “- tha Basha.

Më poshtë shikoni shkrimin e publikuar nga “Eureporter”.

Faqja zyrtare e Brukselit, Eureporter: BE po bindet që zgjedhjet pa opozitën do të ishin të menaxhueshme

REMOTE_ADDR:[]

8 komente në “Basha sulmon faqen zyrtare të Brukselit, “Eureporter”, e quan port’hale”

 1. EKZEKUTUSI says:

  ja dhe Reagimi i “Gosopdin” (Nga serbishtja Zoteri): Lulic Bashovicit….Pra Goja Hale e Lulezim Bashovicit..ka Filluar te Vjelle Mute..dhe Bie era Hale..me Deklaratat e tije:Si fillim na Tha. se Edi Rama ka “Blere” Zyrtaret e BE-se me Para Droge….
  Na Nxorren Ministrin e Jashtem Gjerman Gabriel te “Paditur”…dhe te “Ri” ne Ministrin e Jashteme Gjermane..kur HARRUAN se Zoti Gabriel eshte nje Politikane shume i Nderuar jo vetem ne Gjermani por edhe ne Sferen Nderkombetare..
  Na Nxorren Ambasadorin Amerikane si te “Njeanshem”..si nje Njeri qe po Punon me “Dy standarte”…dhe ect…DHE TE GJITHA KETO I VJELLE GOJA BYTHE E Lulezim Bashes…qe duke Paguar Majtas dhe Djathtas…Me Qofte dhe Byreqe..ne nje Cader Nuk behet Politika..Por LULIC BASHOVIVI KETE E DI SHUIME MIRE , se “Helbete” ky Pidhe-kurve eshte Shkolluar ne Hollande, por ja qe kerkon tua Fuse edhe kete radhe “Shiftareve-Injorane”(shprehje Ser be kjo)::::
  O POPULL SHQIPETARE!…Mos e lini Veten tju Mashtroj ky “Pordhaci-Serbo-Hollandez”,qe na bene te “Zgjuarin” qe na bene “Luftetarin e “CADRES” QE I KA SHPALLUR LUFTE GJITHE BOTES SE QYTETERUAR, qe i dha Doren Shqiperise qe te Fuse ne Europe…KY MOTER QIRI, kerkon ti Shpetoj DREJTESISE…ja Hodhi..duke Paguar Gjyqetare dhe Prokurore te Qeverise se Sali Berishovivit duke u “Semurur” duke Shtyre Gjyqe..edhe duke…ect..
  o Lulic Bashovici: MENDO SE KU DO TE SHKOSHE, se JO TE GJITHE I “HANE PARATE E TRADHETISE”, Para qe te Paguan Serbet qe te Beheshe i “Madhe”..sikurese edhe Flamur Ndoka edhe atij ju Premtuan nga UDB-ja “Pune” ne Shqiperi..dhe pse jo i dhane Postin e Ministrit te Brendshem…Lulici na behet po Mi nister i Brendshem…pra te gjithe ata qe na Vijne nga Serbia…duke Filluar nga Sali Berishovivi behen Ministra dhe Kryeministra qe te Vrasin Shqipetaret..dhe te Rrojne duke VJEDHUR PO KETA ;VIKTIMAT E TYRE…
  @@LULEZIM BASHA Duhet Vrare::: SALI BERISHA-Duhet Vrare::ore si nuk u Ndodhe ndonje “Aksident” ketyre..POR “AKSIDENTOHEN” VETEM SHQIPETARET???Dhe Haleja e Lulic Bashovicit do te Vjelle Gjithmone,per te lene Shqipetaret ne Fundin e Europes ose me mire “Haleja e Europes”..
  Lulic Bashovivi ne LitareNE MES TE TIRANES..lol

 2. sokrat says:

  Luljai i ka te gjithe kunder, pervecse Rusise, e cila po e ben corap Ballkanin! Si duket po pret mbeshtetjen e Rusise qe te shpetoje nga situata idiote ku e futi veten! Si SB edhe ky po i shan te gjithe, kur shihet qarte se i ka ardhur fundi i tij politik! Se Shqiperise dhe shqiptareve tu marri te keqen se nuk ka se cfare ti bej.

 3. Franci says:

  Lidheni kete psikopat se po behet i rrezikshem !!!

 4. Mr. Albo says:

  Jam nje i ri me bindje konservatore. Me ka ardhur ne maje te hundes nga ujku Berisha, qingji i pergjumur Basha dhe kjo PD qe vetem e djathte e konservatore nuk eshte. E dini pse fiton e majta ne Shqiperi: se pavaresisht te gjithave nuk i hedh poshte ata qe perfaqeson.
  Nejse, arsyeja pse po shkruaj eshte per te thene qe kjo PD e degraduar nuk ka nevoje per lajme te tilla per te marre shuplaka. Ajo i ka marre shuplakat se pari nga te djathtet e vertete. EUREPORTER nuk eshte zeri zyrtar i BE-se. Gallate e madhe me parate e shqiptareve qe shkojne ne portale ne Europe e Azi te paguara nga pozita dhe opozita jone per te fituar “mbeshtetjen” nderkombetare.
  Paqe te majteve e te djathteve. Jemi shqiptare mbi te gjitha. Zoti e befte mire kete vend. http://www.eureporter.co/about-eu-reporter/

 5. Ballabani brenda cadres says:

  E di mire kuptimin e “port-halese”,ky Lulushanka,sepse po ben 3 vjet e ca,qe eshte “port-hale” e Berishes…

 6. Ballabani brenda cadres says:

  E di mire kuptimin e “port-halese”,ky Lulushanka,sepse po ben 3 vjet e ca,qe eshte “port-hale” e Berishes…
  Por,harron se kujt i drejtohet me keto fjale,sepse bota mban shenim dhe ndeshkon kur i vjen ne shteg…
  Kete “Republiken e Re” me ke do e ndertoje e me ke do e mbaje ne kembe ku Lulushanke?Apo do e mbaje sic e mbajti Enveri te izoluar nga bota sepse i beri te gjithe armiq,por jo si ky ama.Ai i shau ideollogjikisht dhe ekonomikisht,sepse drejothej nga te tjera parime.Po ky?Ky i ka etiketuar,mafioze,te blere me paret e krimit,nuk njohin gjendjen reale,ja fusin kot,se jane ktheyer ne guvernatore,se ambasadoret e tyre dezinofrmojne per interes te Rames,i cili i shperblen me paret e droges etje etj akuza si keto…
  Jepi Lulush,se lekuren te bardhe e ke,por mbas disa kohesh do te zbardhet akoma me shume mbrapa hekurave…

 7. Che guevara says:

  O te shkerdhefshin ca te mban pragu i shpise.o pleher e shekullit.kush ta la shqiperine te besh si te duash.plaka jote apo plaku.na ben si inteligjent o injorant na ben llapa llapa si muti qe bejme ne banje aq kane vlere fjalet e tua.

 8. Salep Sulltani says:

  Kur qenit ngordhja i afrohet, vete e pshurr ne dere te xhamise…Sa here te shoh tek leviz poshte e larte neper cader , me doren e djathte qe ma tund si lavjerez e ma shalet e ngjitura e qe mesaduket vetem tabuti ka per te ti shqitur, me ngjan me njeriun qe eshte duke bere …shurren.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *