Basha sulmon faqen zyrtare të Brukselit, “Eureporter”, e quan port’hale

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar pas publikimit të një atikulli nga faqja zyrtare e Brukselit, Eureporter ku thuhej se BE po bindet që zgjedhjet pa opozitën do të ishin të menaxhueshme.

Duke folur nga çadra e opozitës Basha e ka quajtur faqen zyrtare të Brukselit, “Eureporter” si port’hale.

Kishte shkruajtur një port’hale evropiane dhe disa nga mediat tona e morën si lopë dhe e përtypën. Po pse ai që kishte shkruajtur lajmin, Martini është Europa? “- tha Basha.

Më poshtë shikoni shkrimin e publikuar nga “Eureporter”.

Faqja zyrtare e Brukselit, Eureporter: BE po bindet që zgjedhjet pa opozitën do të ishin të menaxhueshme

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...