FOTOT/ Berisha në krah të… Bashar Al Assad

Bashar Al Assad konsiderohet një nga njerëzit më të pashpirt në botë, për shkak se ka vrarë mijëra njerëz të pafajshëm në Siri, për të mbajtur pushtetin e tij.

Më poshtë ndërkohë, ju sjellim disa foto të rralla të tij krah Sali Berishës, që ashtu si Assad, për t’u rikthyer sërish në pushtet, është gati t’i vërë edhe një herë tjetër flakën Shqipërisë.

Fotot janë bërë në një takim në Francë, në ditën e Festës Kombëtare të Francës, në 14 korrik 2008.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/berisha-asad-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/berisha-asad.jpg","attachment_id":"671200"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/berisha-asad-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/berisha-asad-1.jpg","attachment_id":"671201"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/berisha-asad-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/berisha-asad-2.jpg","attachment_id":"671202"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/berisha-asad-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/berisha-asad-3.jpg","attachment_id":"671205"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/berisha-asad-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/berisha-asad-4.jpg","attachment_id":"671203"}]

6 komente në “FOTOT/ Berisha në krah të… Bashar Al Assad”

 1. nina says:

  Saliu eshte Assad i vertete… NUK KA DYSHIM.. PER KETE KA SHTYR LULIN TIA VERE FLAKEN SHQIPERISE.. POR BURGU I PRET TE DY.. MJAFT ME KETA DY KRIMINEL DHE PARTIN PD TE ASSAD

 2. Lui De Fune says:

  Eshte e njejta shprehje ngazellimi prej idioti shpellar kur e ndjen veten inferior (brenda tij) dhe njekohesisht sikur u thote pasuesve te tij sikur ka arritur diçka qe nuk e ka arritur asnjeri deri tani….

 3. Moni says:

  O Mero, po nxirr o burre fotot e Bashes ne cader me Kadafin e Libise. A ka foto me te forta se ato?

 4. Gufi says:

  A dadi lufton kunder terrorismo sala lufton popullin evet 2 gjera krejt te ndroshme

 5. Cen says:

  Fotoshop pa lidhje!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *