FOTOT/ Moderatorja seksi shqiptare “çmend” ish-futbollistin e famshëm francez, David Trezege

David Trezeguet, ish-lojtari i Juventusit dhe Kombëtares franceze, ka qëndruar dje në hotelin “Plaza” të kryeqytetit si pjesë e organizimit nga Champions League.

Ish-sulmuesi i Juventusit është parë në një prej lokaleve të natës në prani të një prej moderatorëve më seksi shqiptare, Einxhel Shkira.

Bukuroshja ka postuar disa Insta Story rresht në profilin e saj zyrtar në Instagram ku duket shumë pranë Trezegue dhe mesa duket ai ishte kaq i hutuar sa edhe kishte harruar të kërcente ndërkohë që gjendej në praninë e saj.

 

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/enixheil-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/enixheil.jpg","attachment_id":"671188"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/einxheil-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/einxheil.jpg","attachment_id":"671189"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/einxheil-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/einxheil-1.jpg","attachment_id":"671190"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/einxheil-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/einxheil-2.jpg","attachment_id":"671191"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/einxheil-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/einxheil-3.jpg","attachment_id":"671192"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/einxheil-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/einxheil-4.jpg","attachment_id":"671193"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/einxheil-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/einxheil-5.jpg","attachment_id":"671194"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/einxheil-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/einxheil-6.jpg","attachment_id":"671195"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/einxheil-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/einxheil-7.jpg","attachment_id":"671196"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/einxheil-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/einxheil-8.jpg","attachment_id":"671197"}]

2 komente në “FOTOT/ Moderatorja seksi shqiptare “çmend” ish-futbollistin e famshëm francez, David Trezege”

  1. arturi says:

    Nuk besoj te kete harru me t’a kercy, apo jo? 😉

  2. VLONJATI says:

    AI HARROJ ME KERCY SHYQYR QE TE GJETI TY TE KERCESH NE MAJE TE OXHAKUT

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *