VIDEO/ Moment tragjik. Trageti përplaset me murin e portit, aksidentohen disa persona

Një target me 140 pasagjerë, 30 anëtarë të ekuipazhit dhe dhjetëra automjete në bord është përplasur me murin e betonit të portit pasi nuk i fuksionuan mirë motorrët.

Nga përplasja u aksidentuan pesë persona të  cilët u dërguan me urgjencë në spital.

Përplasja spektakolare e tragetit ndodhi në hyrje të portit Luz në ishullin Gran Canaria.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/3F7B540800000578-4434890-image-a-8_1492849010600-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/3F7B540800000578-4434890-image-a-8_1492849010600-1.jpg","attachment_id":"671323"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/3F7B53E300000578-4434890-image-a-10_1492849018948-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/3F7B53E300000578-4434890-image-a-10_1492849018948.jpg","attachment_id":"671322"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/3F7B53D000000578-4434890-image-a-21_1492849088375-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/3F7B53D000000578-4434890-image-a-21_1492849088375.jpg","attachment_id":"671321"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *