Deklarata e PD-së që kërcenon Policinë e Shtetit, reagon Rama: Vajmedet, ka braktisur detyrën dhe u kërkon njerëzve të shkelin ligjin

Kryeministri Edi Rama ka reaguar lidhur me deklaraten e Partisë Demokratike që kërcenonte Policinë e Shtetit të mos  pengonte bllokimin e rrugëve nga përkrahësit e opozitës, pasi në të kundërt do të filmoheshin dhe do të përgjigjeshin kur PD të vijë në pushtet

“#VajmedetPD
Thotë do filmojmë çdo polic në krye të detyrës sepse për vete e ka braktisur detyrën dhe u kërkon njerëzve të shkelin ligjin,” shkruan Rama në rrjetin social Facebook.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Deklarata e PD-së që kërcenon Policinë e Shtetit, reagon Rama: Vajmedet, ka braktisur detyrën dhe u kërkon njerëzve të shkelin ligjin”

  1. Franci says:

    Demokrate a e kuptoni kete Republiken e Re te ketij idioti.Po ata anal-iste qe e mbeshtesin kete kriminel e republiken e tij te re ku duhet te shkelet ligji,kercenohen policet,te terhiqen zvarre nga zyrat,te thyhen xhamat kuptojne gje ??

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *