Liceistja i kthehet Ramës: Boll u qurravite pas Metës! Përgjigja e Ramës: Edukatën e ke lënë në frigorifer…?!

Kryeministri Rama vazhdon që të replikojë në “Facebook” me komentuesit. Një ish-studente e Liceut Artistik “Jordan Misja” i është kthyer ashpër kryeministrit në videon e konferencës live.

“Kryeministri i 1 milion votave nuk lutet e nuk perpelitet. Bej detyren tende ,ate per te cilen je votu . Mjaft u qurravite mbas Ilir Metes E PD”, i shkruan ajo.

Por përgjigja e Ramës ka qenë e menjëhershme dhe pak diplomatike.  “Suela, po edukaten ku e ke lene, ne frigorifer? Nuk eshte mire per askend, po sidomos per nje liceiste, qe te flase pa edukate, prandaj mos na turpero he xhan”, i shkruan Rama pak më poshtë.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Liceistja i kthehet Ramës: Boll u qurravite pas Metës! Përgjigja e Ramës: Edukatën e ke lënë në frigorifer…?!”

 1. Ay tall Menderet o Milet says:

  Me ne fund po zgjohen shqiptaret dhe po ia plasin si duhet piktorit .


  vetem se keto jane ulerima deshperimi ku llogjika ngel pak prapa..


  pse nuk i thuhet qe eshte tradhetar

  – qe lejoi plehrat /lendet toksike
  -amnistoi me ligj hadutet e kriminelet e 25 viteve te fundit
  – e beri Shqiperine Lazarat
  -DEKOROI visho ajazin
  – they kushtetuten kur zgjati kohen e regjistrimit te partive
  -nuk do referendum
  -nuk beri ligj per emigrantet te votojne
  -nuk shkeputet nga ilir meta dhe kanceri LSI
  -NUK ZGJIDHI CESHTJEN E DETIT
  -AKOMA na la ne Ligen Islamike
  -u be mik me serbet e Erdoganin
  -futi ne burg te varferit por jo te pasurit

  1. Atdheu says:

   Nuk kam çfare te te them.Me loqja i tere Galaksise qenke ti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *