Përveç bllokimit të rrugëve, aleati i Bashës nxjerr edhe “armët”

Aleati më i afërt i Lulzim Bashës, Kreshnik Spashiu ka publikuar një fotografi në rrjetin social Facebook, ku shfaqet një gjyshe me armë në dorë, nën dixhiturën “Hajde prap e kërko votën”.

Nuk është hera e parë që Spahiu përmend armët si zgjidhje për largimin e qeverisë.

Më herët ai apeloi ndaj disa gjuetarëve qe protestojnë kundër moratoriumit te gjuetisë, qe te marrin çiftet dhe t’i bashkohen çadrës, e nëse do ishte e nevojshme të kërcënonin edhe vetë Edi Ramën.

Nuk e dimë nëse Kreshnik Spahiu në këtë fotografi gjen edhe vetveten pasi në 2013 kërkoi votat e qytetarëve me premtimin se do të arrestonte ish-kryeministrin Sali Berisha, ndërsa sot është shndërruar në përkrahësin më të fortë të tij.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Përveç bllokimit të rrugëve, aleati i Bashës nxjerr edhe “armët””

  1. Fisin ku ta ket Sypeshkaqeni says:

    E po keshtu eshte kur e shet nderin si prostitute per 200 mije euro tek Sypeshkaqeni. Kur mori leket ky mut Sypeshkaqeni u dergoje nje mesazh shoqerise: nuk don’t shume bytheqiri. U kënaq me 200 mije euro.

    Prandaj u largua Gjeneral Pasha nga partia e keti kurves

  2. Gjergji says:

    Ky eshte sharlatani me i peshtire. Po i duket vetja trim ka do dit se e ka shoqru Sali Lusha. Po i tham Lushes larg nji atij bajges , nuk ka besen tone tmalsorit, njai tshet e tblen njashtu sic ka ba me te tan miq e shok. Qfar po tlidh ty Lush me te, asisen nuk ke pun me at kllir.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *