Përveç bllokimit të rrugëve, aleati i Bashës nxjerr edhe “armët”

Aleati më i afërt i Lulzim Bashës, Kreshnik Spashiu ka publikuar një fotografi në rrjetin social Facebook, ku shfaqet një gjyshe me armë në dorë, nën dixhiturën “Hajde prap e kërko votën”.

Nuk është hera e parë që Spahiu përmend armët si zgjidhje për largimin e qeverisë.

Më herët ai apeloi ndaj disa gjuetarëve qe protestojnë kundër moratoriumit te gjuetisë, qe te marrin çiftet dhe t’i bashkohen çadrës, e nëse do ishte e nevojshme të kërcënonin edhe vetë Edi Ramën.

Nuk e dimë nëse Kreshnik Spahiu në këtë fotografi gjen edhe vetveten pasi në 2013 kërkoi votat e qytetarëve me premtimin se do të arrestonte ish-kryeministrin Sali Berisha, ndërsa sot është shndërruar në përkrahësin më të fortë të tij.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Përveç bllokimit të rrugëve, aleati i Bashës nxjerr edhe “armët””

  1. Fisin ku ta ket Sypeshkaqeni says:

    E po keshtu eshte kur e shet nderin si prostitute per 200 mije euro tek Sypeshkaqeni. Kur mori leket ky mut Sypeshkaqeni u dergoje nje mesazh shoqerise: nuk don’t shume bytheqiri. U kënaq me 200 mije euro.

    Prandaj u largua Gjeneral Pasha nga partia e keti kurves

  2. Gjergji says:

    Ky eshte sharlatani me i peshtire. Po i duket vetja trim ka do dit se e ka shoqru Sali Lusha. Po i tham Lushes larg nji atij bajges , nuk ka besen tone tmalsorit, njai tshet e tblen njashtu sic ka ba me te tan miq e shok. Qfar po tlidh ty Lush me te, asisen nuk ke pun me at kllir.

Lini një Përgjigje te Fisin ku ta ket Sypeshkaqeni Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *