Balla pas mbledhjes së grupi të PS: Basha dhe protestuesit nuk e dinë për çfarë kanë dalë në protestë

Menjëherë pas mbledhjes së grupit parlamentar të Partisë Socialiste, deputeti Taulant Balla ka dalë në një prononcim për mediat ku veç të tjerash ka folur edhe lidhur me protestën e opozitës.

Balla thotë se kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe protestuesit e tij, nuk e dinë ende se për çfarë kanë dalë në protestë.

Më tej ai tha se vendi ka nevojë për punësim dhe mirëqenie.

“Unë mendoj që qoftë vetë Basha, por edhe protestuesit nuk e dinë pse protesojnë. Dini gjë pse protestojnë?! Ata duhet të ndajnë arsyen pse janë aty sepse ky vend ka nevojë për punësim dhe për reformën në drejtësi,”  u shpreh Balla.

 

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Balla pas mbledhjes së grupi të PS: Basha dhe protestuesit nuk e dinë për çfarë kanë dalë në protestë”

  1. LORA says:

    ,,,hajt se do t’a marrin vesh me 18 qershor,kur te vjelin frytet e meritume te bllokimit, qe I bejne udheve te normalitetit te jetes se perditshme te njerezise.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *