FOTOT/ Pamje mbreslënëse nga ishujt në Karaibe…

Duke pasur parasysh se ka më shumë se 700 ishuj në Karaibe, dhe secili ka hijeshinë  dhe bukurinë e vet, mund të jetë e vështirë të zgjedhesh se cili është më i veçanti dhe cilin do të donit të vizitonit.

Fotografitë e realizuara në këto ishuj janë tëpër të veçanta për vetë faktin se ato kanë një bukuri përrallore.

Në to shikohet ndërthurja e ujit të pastër kristal me bukurinë dhe madhështinë e maleve.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/plazh11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/plazh11.jpg","attachment_id":"672493"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/plazh6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/plazh6.jpg","attachment_id":"672489"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/plazh5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/plazh5.jpg","attachment_id":"672488"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/plazh9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/plazh9.jpg","attachment_id":"672491"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/plazh7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/plazh7.jpg","attachment_id":"672490"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/plazh4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/plazh4.jpg","attachment_id":"672487"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/plazh3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/plazh3.jpg","attachment_id":"672486"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/plazh2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/plazh2.jpg","attachment_id":"672485"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/plazh-21-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/plazh-21.jpg","attachment_id":"672484"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/plazh10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/plazh10.jpg","attachment_id":"672492"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *