FOTOT/ Zhvishet Kim Kardashian: A është ky trupi më seksi në botë?

Motra e saj, Khloe, thotë se Kim Kardashian ka trupin më seksi në botë.

Dhe si për ta vërtetuar këtë gjë, 36-vjeçarja është zhveshur me bikini, ndërkohë që është fotografuar plazh me disa mikeshat e saj.

Nëse është femra më seksi në botë apo, secili mund të japë një gjykim të vetin!

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim-14.jpg","attachment_id":"672552"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim-1-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim-1-4.jpg","attachment_id":"672553"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim-2-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim-2-3.jpg","attachment_id":"672554"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim-3-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim-3-3.jpg","attachment_id":"672555"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim-4-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim-4-4.jpg","attachment_id":"672556"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim-5-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim-5-3.jpg","attachment_id":"672557"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim-15-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim-15.jpg","attachment_id":"672604"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim-1-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim-1-5.jpg","attachment_id":"672605"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim-2-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim-2-4.jpg","attachment_id":"672606"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim-3-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim-3-4.jpg","attachment_id":"672607"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim-4-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim-4-5.jpg","attachment_id":"672608"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim-5-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kim-5-4.jpg","attachment_id":"672609"}]

13 komente në “FOTOT/ Zhvishet Kim Kardashian: A është ky trupi më seksi në botë?”

 1. Maloku says:

  tHJESHT ,NJE PUTANE RRUGESH E JU THONI SEKSI

 2. Vos says:

  Ky eshte efekti mediatik. Te shemtuaren e ben te bukur e seksi, si puna e kesaj kermes.

 3. Ballabani brenda cadres says:

  Kur sheh fotot numur 5,7 dhe 8-te,nuk te vete mendja per kofshe dhe bythe,si te kesaj,Kar-dashjanit,plot celulite e pa asfare terheqjeje…
  Vetem ndonje “dashamires” mish lope plake,mund ta pelqeje kete kerme,e cila vazhdon te quhet akoma si femra me seksi….

 4. horri i bulevardit says:

  e peshtire

 5. elona says:

  Duket qarte nga fotot dhe superceluliti dhe liposunction qe ka bere ne bark e kofshe.Eshte e panatyrshme ajo forme trupi e deformuar sipas meje qe ka ajo.

 6. Shpati says:

  Aman o zot kjo ta shpif, cfare seksi femer eshte kjo? Kjo nuk futet as ke femrat normale e jo me te shikosh ndonje gje seksi tek kjo kerrme.

 7. Rrushi says:

  o ZOT sa e shemtuuuuut. Me tu peshtiros femraaaaa.

 8. Hajdarii says:

  Sa skaaaaandal qe duket. Nuk e di ku e ka te bukren kjooo. Ska asnjegje te regullt. B…et aq te me e kofshey e holla. Edhe lopa eshte me e bukur se kjo.

 9. Xboom says:

  Kur ju dhe gazetat e revistat tjera çdo ditë e botoni, patjetër se kjo disi hyjnizohet, si puna e Enverit dhe Mao Zedong-it.

 10. Qytetari i thjeshte says:

  Gjyshes time i merr te keqen!!!!!

 11. tironci says:

  As kardashian as pidhdashjan sqek kjo.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *