PD bllokon rrugët, irritohet qytetarja: Nëse s’arrij në orar për të marrë time bijë nga shkolla, duhet t’i bëj një vizitë publike organizatorit të kësaj rrëmuje

Trafiku që ka shkaktuar bllokimi i paligjshëm i rrugëve nga PD sot ka irrituar qytetarët

I tillë është edhe rasti i kësaj qytetareje, e cila e indinjuar se nuk do kapë orarin e daljes së vajzës nga shkolla për shkak të trafikut të krjuar nga bllokimi i rrugëve nga PD, shkruan se:

Nëse nuk arrij në orar për të marrë time bijë nga shkolla, duhet t’i bëj një vizitë organizatorit të kësaj rrëmuje”.

Duke nënkuptuar kështu se do shkojë në çadër për ti kërkuar llogari papërgjeshmërisë së Bashës, i cili nga ana tjetër i rrit fëmijët në Hollandë.

Si kjo qytetare e indinjuar ka pasur edhe shumë të tjerë, që sot nuk mundën të përmbushin detyrat e tyre ditore dhe kishte edhe nga ata që ju vu jeta në rrezik, si rasti i pacientit që po vinte drejt Tiranës nga Fieri, nga një protestë në thelb pa shkak.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “PD bllokon rrugët, irritohet qytetarja: Nëse s’arrij në orar për të marrë time bijë nga shkolla, duhet t’i bëj një vizitë publike organizatorit të kësaj rrëmuje”

  1. Moj shqipni e mjera shqipni says:

    Beje prape kete qe bere sot o Lulush. Se nese kishte ndermend njeri te te votonte tani as gomari nuk ta jep voten.
    JE KOMPLET I PAAFTE.

  2. Dritan says:

    Gomar perkthyes ne UNMIKUT pas lufte per ti shpionuar komandantet e uck

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *