REPLIKAT/ Komentuesi: Hapi rrugë budallenjve të PD-së për qeveri teknike. Ja si i përgjigjet Rama

Kryeministri Edi Rama ka shkëmbyer disa replika me ndjekësit e tij në Facebook, pas bllokimit të rrugëve nga ana e PD-së.

Komentuesi: Zoti KM populli thote “budallenjve hapi rruge”! perse nuk i hapni rruge budallenjve te PD per qeveri teknike,po duhet t’i durojme kur na bllokojne rrugët??!!

Rama: Ou! Po pse ca eshte qeveria rruge qe parakalohet duke shkelur rregullat e qarkullimit?!😂😂

Komentuesi: E pe si protestojnë të djathtët pa dhunë, konform të gjitha normave demokratike.</p>

Rama: Të marrsha të keqen unë ty, për të djathtën tënde që ka përfunduar rrugëve njësoj si rrugët që la rrugëve kur ishte në qeveri

Komentuesi: Ka ran papusia se jan punsuar ne kultivimin e kanabisit

Rama: Ylli kujdes Cadren se po bie..

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/koment-4-150x105.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/koment-4.png","attachment_id":"672579"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/koment-1-3-150x110.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/koment-1-3.png","attachment_id":"672580"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/koment-2-1-150x87.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/koment-2-1.png","attachment_id":"672581"}]

4 komente në “REPLIKAT/ Komentuesi: Hapi rrugë budallenjve të PD-së për qeveri teknike. Ja si i përgjigjet Rama”

 1. boom says:

  Z.kryeminiser asnje leshim serbo-shpellareve Putiniane. Shqiperia e shqiptareve,vdekje tradhetareve.

 2. TruthHurts says:

  O ti debili temës që nuk i nxjerr komentet e mia…na hëngsh mu*in…se na u prish gjiza ne…u dihet që ja lëpini bythën ramës non stop…

 3. Ekzekutusi says:

  i Nderuar Edi Rama:NJE GJE I “DASHUR”…DUHET TU JEPNI MUNDESI GJITHE SHQIPETAREVE “REFUGJATE” TE VOTOJNE..NE SHTETET SI GREQIA..Gjermania..Belgjika ::italia::DHE Anglia…akoma Amereike dhe Kanada::::DHE DO TA SHIKONI SE SA DO TE FITOJ BASTARDI-SERBO MALAZES Sali Berishovici..me Kurven Lulic Bashovici…
  dhe ..POLICIA E SHTETIT NUK DUHEJ TE LEJONTE N JE DEMOSTRIM TE PALIGJESHEM…lol
  Dhe ne Populli qe Kuptojme nje “Cike” nga Pulitika e dime se Lulic Bashovici eshte nje Marjonet SERBO-GREKE…TE VARUR NE LITARE…vetem keshtu do te marre Fryme Populli..qe na Ropen keta Moter..qi…..ra..lol

 4. Agron says:

  Asnje leshim kriminrleve dhe hajduteve!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *