Takimi Basha-Donald Lu zgjati 4 orë: Mister se çfarë kanë thënë

Pas bllokimit të rrugëve nga ana e PD-së ditën e sotme, ambasadori amerikan në Tiranë, Donald Lu, ka shkuar në zyrën e Lulzim Bashës.

Takimi mes tyre nisi në orën 15:15 dhe përfundoi në orë 19:10, pra gati 4 orë.

Nuk dihet se çfarë është thënë në këtë takim, por fakti që ka zgjatur katër orë, tregon se Lu dhe Basha kanë pasur shumë për t’i thënë njëri-tjetrit.

Takimi është zhvilluar vetëm një ditë para vizitës së delegacionit europian, që thuhet se ka dhe marrëveshjen që mund të nxjerrë PD-në nga çadra.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Takimi Basha-Donald Lu zgjati 4 orë: Mister se çfarë kanë thënë”

 1. Nadi says:

  ZOTI LU!!
  BASHA DHE BERISHA LUFTOJNË PËR TË SHPËTUAR VEHTEN E TYRE NGA MËKATET WË KANË BËRË!
  NA NDIHMONI TI ÇOJMË PARA DREJTËSISË!
  ATA NUK PËRFAQËSOJNË POPULLIN !
  PËRFAQËSOJNË NJERËZ TË KORRUPTUAR SI ATA VETË
  DHE MARRIN PAS NJË NUMËR HALLEXHINJSH TË CILËT I MASHTROJNË!
  SHQIPËRIA KA NEVOJË PËR NDIHMËN TUAJ SOT!!!
  REPUBLIKËN E RE,PO TË DONIN,E KISHIN BËRË NË 8 -vitet E TYRE TË PUSHTETIT.!
  JANË HAJDUT,GËNJESHTAR DHE AKUZOHEN PËR VRASJE !!
  TË DALIN PARA DREJTËSISË DHE TË PASTROJNË FIGURËN PO TË MUNDEN.!!!🇺🇸🇺🇸🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 2. Endri says:

  VETINGU!!!!VETINGU !!
  Në zgjedhje më 18 Qershor!🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇩🇪🇩🇪🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺

 3. LORA says:

  Wow,kater ore takim,,,,edhe dashni te benin nuk do shkonte kaq gjate.

 4. Malo says:

  Patjeter qe Lu i ka dhene mbeshtetje Lulit. Kane diskutuar pislleqet e tyre.
  Donald Lu, je po aq maskara sa dhe vet Luli dhe Berisha.
  Nuk te vjen turp, ngele duke shkuar here te Berisha dhe here te Luli.

 5. arturi says:

  Per 4 ore, pica me 4 djathra, nga te 4-ra stinet … 😉
  Basha firmosi dje dokumentin qe ia fut Salihit. 😉

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *