VIDEO/ Basha ulet këmbëkryq me të shoqen te “Shqiponja”, protestuesit ia marrin një kënge…. partizane

Ashtu siç ishte paralajmëruar, PD ka nisur të bllokojë rrugët në vend.

Lulzim Basha ka dalë vetë për të bllokuar rrugët.

Ai është ulur këmbëkryq tëk rrethrotullimi “Shqiponja” në Tiranë.

Basha ka pasur me vete edhe gruan.

Protestuesit e PD-së ndërkohë, ia kanë marrë një kënge partizane.

Deputeti demokrat Flamur Noka tha se bëhet fjalë për “një protestë paqësore dhe për tu marrë shembull”.

“Dua të theksoj se protestat e opozitës së dikurshme që drejtonte zoti Edi Rama, nuk kishin asnjë lidhje me këto protesta të PD-së. Kanë djegur dhe shkatërruar gjithçka”, tha Noka.

Kur u pyet për kostot që ka kjo protestë për qytetarët, Noka deklaroi: “Kjo protestë nuk ka kosto. Për qytetarët ka kosto krimi dhe papunësia. Protestat e opozitës janë për t’i dhënë frymë qytetarisë në këtë vend”.

REMOTE_ADDR:[]

10 komente në “VIDEO/ Basha ulet këmbëkryq me të shoqen te “Shqiponja”, protestuesit ia marrin një kënge…. partizane”

 1. koli says:

  ha ha e forte, fillun maloket me bertit lulxim basha lulxim basha.
  osht lulzim o serbe…..

 2. krysho ludovik says:

  pse edhe nikollaq nerenza paska shkue bre ahaha
  PARA BASHA MOS U NDALE

 3. vlora.vlora says:

  o basha ordineri ,te ka ardhe fundi si kryetar opozite

 4. Dritero Agolli says:

  Në vendin tim e në vendin tënd
  E shpojnë lakren, i hedhin mënd.

  Në vendin tim e në vendin tënd
  Ty te kruhet, tjetrit i dhëmb.

  Në vendin tim e në vendin tënd
  Hënën si petull e pjekin në shkëmb.

  Në vendin tim e në vendin tënd
  Një i çmendur, një vend e çmënd…

  Dedikuar Berishes, por qe i pershtatet dhe te cmendurit te radhes, Basha!

 5. Gri says:

  BASHA , A E SHITE VILEN NE HOLLANDE ME GJYsem cmimi? A gjete ndonje cmim bilete low cost per Rusi ne 19 qersbor ne menjgjez.
  Pershendes te gjithr drejtuesit e automjeteve shqiptar dhe european te vertete. MBAS SOT SHQIPERIA KA TE ARDHME! Basha gjej dylbi per Qeverine teknike ose futi droge Laxarati ta shohesh ne enderr.

 6. shqip says:

  Kafshe. Edhe dekorojne balliste, edhe kendojne kenge partizane. Me idiote s’ka. O ju dru me pre ; ndajeni mendjen çfare kerkoni . Po habisni boten. Po thone se Kane zbuluar etni primitive ne mes te europes. Po kaq gdhe te jene keta malok-aret ?

 7. Roni says:

  Ca ben o debil o i pafytyre?

 8. arben says:

  edhe kur….at protestojne? se pashe dhe gruan e lulit me disa te tjera ne protest.

 9. kaqi i zi says:

  edhe sllavisht ti thoon se nuk asht qudi per kta klysh te serbit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *