VIDEO/ Pamjet që nxjerrin bllof Palokën, gruaja shtatzanë del nga makina dhe shkon të lindë

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Demokratike Edi Paloka, tha sot se rastet me autoambulancë që u bllokuan nga protesta e opozitës ishin te inskenuara.

Por fill pas kësaj deklarate, dalin pamjet që përgënjeshtrojnë atë që ai thotë.

Një grua shtatzanë detyrohet të zbresë nga automjeti dhe të ecë në këmbë për të shkuar në maternitet që të lindë.

Nga video duket qartë se askush nga protestuesit nuk mobilizohet për ta lënë të kalojë makinën e bllokuar nga turma e revoltuar nën tonet e rritura të liderit të opozitës Lulzim Basha.

Sipas Palokës, rastet me autoambulanca ishin lojë e qeverisë për të treguar që protestuesit janë ç’njerëzor.

Nuk e dime se pas këtyre pamjeve mendon se në disa raste opozita është treguar ç’njerëzore?

REMOTE_ADDR:[]

13 komente në “VIDEO/ Pamjet që nxjerrin bllof Palokën, gruaja shtatzanë del nga makina dhe shkon të lindë”

 1. Usa says:

  Paloqe, te shkerdhefte Kina gruan mor muti mutit.
  Ju doli boja mor shkerdhata.
  Kafsheria alla berishiane, nuk ka te ndalur.
  Ajo grua ju mallkon me shpirt mor plehra. Ju rente ne shtepite tuaja damllaja qe te bindeni qe jeni halete e Shqiperise. U shofshi me rrenje o shtaze.

 2. Eda says:

  PALOKA!
  të dënoftë PERËNDIA!!
  Zot më dëgjo, gjykoje dhe ndëshkoje!

 3. akrepi says:

  O Paloqe o koqe dhe iskenim te ishte ambulancat nuk ndalohen te shkojne ne destinacion,ku e gjeni te drejten per te ndaluar dhe kontrolluar ne se jane realisht ne urgjence ose jo, kush jeni ju,as udhetaret e thjeshte qe shkojne ne hall te tyre nuk keni te drejte te ndaloni or koqe.Jeni ne Shqiperi dhe tallni bythen me ligjet ,Te ishit ne Amerik ose ketu ku jam une ne Kanada dhe do ta shikonit te semes per nje veprim te tille.

 4. Ekzekutusi says:

  Kafshe:::ZOTI I MADHE ..Zoti i Shqipetareve..se Lulic Bashovivi…Beson:Allahun…e Arabeve..Theosin..eeGrekerve…Boxhe Moj…i Serbeve…ect…Ju denofte Zoti…krim inela te lindur qe merreni edhe me Grate Shtatezane..lol

 5. Tirona says:

  Prokuroria dhe gjyqsori duhet ti denoje simbas ligjit me burgim organizatoret e bllokimit te rrugeve nacionale,qe te zene men te tjeret ne te ardhmen.Nese drejtesia nuk vepron sepse deshtohet nga prokurore dhe gjyqtare te korruptuar,mbas Vetting-ut ata prokurore dhe gjyqtare qe nuk denuan dhunuesit e rrugeve nacionale duhet te perballen me drejtesine dhe te denohen me burg,qe te zene men prokuroret dhe gjyqtaret e tjere,sepse kane shkelur kushtetuten per te cilen jane betuar….⚖️⚖️⚖️

 6. Soni says:

  Pisa,plehra,hajdut,gënjeshtar dhe vrasës!
  Ju urrejmë!!

 7. Tosun Baci says:

  Turp e faqe e zeze per PD.Nese kjo do te kishte ndodhur ne nje vend europian apo ne Amerike, organizatoret dhe personat pergjegjes do e kishin gdhire naten ne qeli dhe gjithe media do te merrej me kete rast e asnje bajge mediatike per protesten.Nese arrini ta kuptoni ok nese jo shkofshi atyku keni dale.

 8. shaqo says:

  Me vjen mire qe as te vetet nuk i mbrojne per keto veprime shtazarake.

 9. shoku says:

  E, po paskeni qene njerez pashpirte, pa dine e iman. Po bllokohet ambulanca dhe me e keqja kontrolloni nese ka njeri aty brenda. Ore jeni njerez apo kafshe. Ç’rrace jeni, ku jetoni? Dhe keni goje e flisni per inskenime? Turp per faqe te zeze, ju qe thoni se ne sollem demokracine.
  Palok, ti e ai soi yt aty ne rruge ( ne fakt njeriu i rruges nuk behet kurre njeri) i lutem ZOTIT t’ju shikoje pak.

 10. shoku says:

  Ti o Palok me shoke e doni Shqiperine te jete si ne mesjete, pa kamera, pa media ( si ne 91-shin) te te vrisni dhe fajin t’ua hidhni te tjereve, e keshtu te keni arsye. Edhe ne 2 prill, 21 janar, keshtu bete, vrat dhe menjehere e late dobicin ne ferre dhe ia hodhet te tjereve. Edhe ne kete rast.
  Nuk e mbuloni dot te verteten, nese nuk ju perqen largohuni, mbylluni ne shpelle dhe na lini rehat.

 11. spata says:

  Te ishja une buri i kesaj zonje do ti hapja zoret ketij qelbaniku thuthuq .

 12. ZXX says:

  CA MUT SHTETI SI KAPI PER BYTHE TI HIQTE ZVARE MOS BLLOKOHEJ RRUGA E POPULLIT…………

 13. koli says:

  dyrësirat e PDsë! JASHTË POLITIKËS!!👎👎👎

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *