VIDEO/ Rrjtet sociale shpërthejnë në humor, opozita këndon çuditshëm himnin e flamurit

Pas fjalimit që kreu i PD-së Lulzim Basha mbajti në sheshin “Shqiponja”, i ka kërkuar të pranishmëve të këndonin himnin e flamurit.

Por mesa duket, të pranishmit ishin të papërgatitur për kërkesën e Bashës ku disa nuk e dinin në mënyrë të plotë dhe disa të tjerë stonuan gjatë këndimit të tij.

Kjo ndodhi, mori edhe vëmendjen e disa prej faqeve të humorit të cilat kanë ironizuar mungesën e respektit që është treguar në organizimin e këndimit  të  himnit kombëtar.

REMOTE_ADDR:[]

14 komente në “VIDEO/ Rrjtet sociale shpërthejnë në humor, opozita këndon çuditshëm himnin e flamurit”

 1. v says:

  O Zoti i madh
  dhe ti o perendi.

  1. u dhim tu qesh says:

   Bilelush Bullshiti 😛 😛 😛 😛 😛 😛

 2. Qazim Demiri says:

  Lulzim Basha me kengen e Imnit te flamurit tregon se mbylli karjeren e tije, dhe pse nuk e dinte mire i falet, se nuk ka pasur kohe ta mesoje. Cfar te mesonte perpara ai, imin serb, grek apo shqiptare. Patjeter imnin serb dhe grek, seatyre i ka sherbyer.

 3. shqip says:

  Himni u qadres . Baftjar, baftjar , ti je i pa pare. O zot meshire. Kemi pare shume . Nga turku deri te kinezi. Po shpellare mos te rente per pjese. Dhe ne shpresojme te behemi nje dite. Po a mund te behen keta ? Ça truri keni o malokatunare ?

 4. ela says:

  o zot cfar budallalleku,mo ky me kete himn do mblidhte sa me shum kamzian?

 5. Efi says:

  Me siguri do kete stonuar Dulja

 6. kombi says:

  Rreth PD jane mbledhur shtresa me injorante e Shqiperise , abalfabetet . Cfare mund te pritet prej tyre .

 7. Brezi i djegur says:

  Ik o derdimen futi i xhiro nga Meka bashke me Jarin..!!ta ruajme ne hollandezen!! U bere ti legen te tallesh bythen me djersen dhe gjakun e shqiptareve, prisni dhe pak se te gjitheve do ju tredhim, Enver Hoxha do ju duket lule!!

 8. ak47 says:

  kushti i ri i cadres, ta zv. Himnin Kombetar me ” eja eje lulebore”, versioni tallava,

  P.s: Kushti eshte i panegociushem, pavaresisht cthone nderkombetaret e korruptuar

 9. lifi says:

  Nuk ma ha mendja qe e di Hymnin e flamurit,e ka mesuar gabim ne kohen e Enverit.

 10. mirel says:

  Po ku kane flamur keta plera.

 11. Lumi i vlores says:

  Uuuuu sa turp….bo ca shpellaresh o zot!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *