VIDEO/ Rrjtet sociale shpërthejnë në humor, opozita këndon çuditshëm himnin e flamurit

Pas fjalimit që kreu i PD-së Lulzim Basha mbajti në sheshin “Shqiponja”, i ka kërkuar të pranishmëve të këndonin himnin e flamurit.

Por mesa duket, të pranishmit ishin të papërgatitur për kërkesën e Bashës ku disa nuk e dinin në mënyrë të plotë dhe disa të tjerë stonuan gjatë këndimit të tij.

Kjo ndodhi, mori edhe vëmendjen e disa prej faqeve të humorit të cilat kanë ironizuar mungesën e respektit që është treguar në organizimin e këndimit  të  himnit kombëtar.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...