FOTO/ Sokol Cikalleshi në formacionin më të mirë të javës në Turqi

Sokol Cikalleshi ka shkëlqyer këtë fundjavë me skuadrën e tij Akhisarit në ndeshjen kundër Bursasporit.

Bomberi i kombëtares shqiptare arriti të shënojë një gol në atë takim, por duke dhënë edhe një asisi.

Kjo ka bërë që sulmuesi të përzgjidhet në formacionin më të mirë të javës në turqi.

Përvec përzgjedhjes, Cikalleshi ka marrë dhe notën më të lartë që është 9.1.

Fotografia e Sokol Cikalleshi

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *