FOTOT nga çadra/ “Dash i Havasë” mbështet Bashën për dekriminalizimin, ndërsa Stresi betejën kundër… hashashit

“Republikë e Re” e Lulzim Bashës ka baza të forta për t’u ngritur.

P.sh, ndërsa Basha fliste për dekriminalizimin, në çadër është shfaqur Dashamir Tahiri.

Ndërsa kur fliste për betejën kundër hashashit, është shfaqur Arkimend Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi.

Këngëtari që postonte foto nga magazinat me hashash të Lazaratit, në kohën kur në pushtet ishte PD-ja.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/stresi-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/stresi.jpg","attachment_id":"672952"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dashi-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dashi.jpg","attachment_id":"672953"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dashi-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dashi-1.jpg","attachment_id":"672954"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dashi-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dashi-2.jpg","attachment_id":"672955"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2013\/11\/stresi-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2013\/11\/stresi.jpg","attachment_id":"228895"}]

3 komente në “FOTOT nga çadra/ “Dash i Havasë” mbështet Bashën për dekriminalizimin, ndërsa Stresi betejën kundër… hashashit”

  1. Ana says:

    Jam dakort me kete qe thoni ju.Por Arkimedi apo Stresi ka interesa te tjera te PD keshtu qe sigurisht qe do e mbeshtesi PD.Dje e pashe me te atin dhe me erdhi mjaft mire ne fund te fundit pertej pamjes se ashper eshte djale nga nje familje me vlera dhe i nje babai shume te zgjuar e te respektuar.

  2. ZZzzzzz,.... says:

    DASHI HAVASE E FILLOJI DEKRIMINALIZIMIN DUKE VJEDH XHEPAT E RROBAT E KAMPIT TE PIONIERVE NE VLORE DHE ME PAS DUKE NIS KLANDESTINE ME TRAFIK SKAfesh me droge ,prostitutash, fallcififim shkolle e dokum. tjera …ky i duhet shqiperise se ka mbaruar universitetin por jo te mesmen !???????????????????

  3. Ana Kanerina says:

    Per e per te qeshur e per te qare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *