FOTOT/ Rama ecën në këmbë krah Ruçit dhe Ballës shumë pranë çadrës së PD-së

Kryeminstri Edi Rama nuk ka zgjedhur që të shkojë me makinë drejt selisë së Kuvendit për takimin me zyrtarin i PPE, David McAllister dhe eurodeputetin Knut Fleckenstein.

Ai jo vetëm që ka shkuar në këmbë i  shoqëruar nga Gromoz Ruçi dhe Taulant Balla, por ata kanë kaluar shumë pranë  çadrës së PD-së.

Në fokus të bisedimeve me ndërkombëtarët siç është bërë e ditur edhe më parë do të jetë zgjidhja e ngërçit dhe diskutimi i mundësive për daljen nga kriza politike që ndodhet vendi, që pas futjes së PD në çadër.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/283267_2-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/283267_2.jpg","attachment_id":"673094"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/283266-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/283266.jpg","attachment_id":"673093"}]

1 komente në “FOTOT/ Rama ecën në këmbë krah Ruçit dhe Ballës shumë pranë çadrës së PD-së”

  1. NjeQytetarOptimist says:

    Po pse rrumbullak do I bjeri per ca injorante ?!?! Apo e ben toke te xanun dhe ate dhe u be me tapi..?!?! Kjo eshte e padegjuar te marresh peng rrugen per 2 muaj..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *