Përgatitjet për derbin, Starova lë pushim Mazrekajn dhe Hoxhën

Partizani ka zhvilluar sot përgatitjet e radhës në kuadër të takimit ndaj Tiranës.

Seanca e sotme është mbajtur në orën 14:00 si zakonisht në kompleksin “Internacional Tirana” në Pezë.

Kapiteni Hoxha dhe Mazrekaj nuk janë stërvitur me grupin teksa janë lënë pushim nga stafi.

Përgatitje të diferencuar ka kryer edhe golashënuesi Ekuban, sulmuesi ka zhvilluar vrapime në fushë.

Gjithsesi të 3 titullarët nuk rrezikojnë prezencën e tyre në përballjen e së premtes.

Pjesa tjetër e grupit është përgatitur normalisht duke rezauruar të plotë programin e sotëm stërvitor.
Përgatitjet do të vijojnë të mërkurën në orën 14:00.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *