Rama batuta me gazetarët: Mos na e zini dhe ju rrugën, boll kemi ata që na e kanë zënë

“Mos na e zini dhe ju rrugën, boll kemi ata që na e kanë zënë”, kjo ishte batuta që shkëmbeu kryeministri Edi Rama me gazetarët teksa këta të fundit insistonin t’i shkëputnin një prononcim lidhur me takimin  me dy negociatorët e ardhur nga BE.

Interesimi i gazetarëve, siç ndodh zakonisht në ngjarje të këtyre përmasave ishte i madh por Rama zgjodhi të “ngacmojë” të djathtët me këtë batutë.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *