REPLIKAT/ Komentuesit: “Oo bo booo me keq se Saliu dhe ti… Ju do varrosnit Metën në 2008, por varrosët popullin …”, ja si i përgjigjet Rama

Kryeministri Edi Rama postoi në FB një videodëshmi se si një autoambulancë u bllokua dje nga protesta e PD dhe se si iu rrezikua jeta një personi.

Por kaq ka mjaftuar që ndjekësit e tij të vërshojnë me komente.

Ndër to kishte nga ata që e akuzonin Ramës se është bërë më keq se Saliu, ndërsa disa të tjerë i shkruajnë se “po ashtu si bënit ju kur kishit xhelozi për Ilir Meten…sepse në 2008 deshet të varrosnit atë”.

Replikat

Komentuesi: Ky vend ka nevoj per revolucion jo perralla sorosjanesh…jo bllokim rrugesh si me qen tu ba sfilat mode…po ashtu si benit ju kur kishit xhelozi per ilir meten…sepse ne 2008 deshet te varrosnit ate po varroset gjith popullin tani besoj se sshpetoni dot as vete

Rama: Ah Bert, i paske mesuar edhe ti sorosjanet eee?! Po a ke te pakten idene per cfare behet fjale kur e perdor kete fjale, apo thjesht flet Cadra dhe ti perserit ato qe degjon?!

Komentuesi: Oo bo booo me keq se Saliu dhe ti !!!! Qe vizitoj ate Pashukun,, Gardistun qe shpetoj flamurin se e hodhen protestuset e 21 janarit !!!!! Oooo shefi dakort rrugen skan pse ta zen keta se protest paqesore po bejn 3 muj qe kan blloku bulevardin e na kan carr drasat !!! Po aman vetem si Saliu mos mu bej he te keqen se te kemi mir keshtu !!! Hajde

Rama: Besnik po zor nuk te vjen fare fare?! Ky krahasim qe ben eshte i turpshem dhe te mos e zgjasim fare kete bisede, sepse e kuptoj qe nuk e ke me te keq, po mund te ishte nena jote kjo grua dhe largqofte babai yt, i shoqi i saj

Komentuesi: Mendoni se keni ber mrekulli kur 90% e njerzeve duan te ikin nga ky vend?Shikoni realitetin mos ecni me imagjinata.

Rama: Une nuk mendoj qe kam bere mrekulli, asnje mrekulli, se nuk kam shkop magjik, po ti Genti Javori mundohu te arsyetosh mbi gjerat me logjike jo me sepaten e dardharit kur thote populli!

Komentuesi: Ajo rruge eshte cdo dite per ore te tera e bllokuar nga trafiku nga populli I thjesht (jo pjese e cadres)qe do te shkoj ne pune e halle nga me te ndryshmet,gje te cilen me siguri ti e di.Nese mundesh bej dicka lej kto vidjo.

Rama: jo Le Lo, une di qe kjo qe thua ti s’ka lidhje ne kete rast, edhe pse se shpejti do nise projekti per nenkalimin tek Shqiponja!

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-29-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-29.jpg","attachment_id":"672958"}]

1 komente në “REPLIKAT/ Komentuesit: “Oo bo booo me keq se Saliu dhe ti… Ju do varrosnit Metën në 2008, por varrosët popullin …”, ja si i përgjigjet Rama”

  1. Edkari says:

    Ka rilindur dhe Shaban Qosja.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *