SMS-ja/ PD iu kërkon militantëve të saj ta gdhijne në çadër, për t’i treguar “forcën” njeriut të Merkel

Drejtues të Partisë Demokratike i kanë dërguar një sms të gjithë  kryetarëve, sekretarëve dhe anëtarëve të saj, që të jenë prezent në çadër për arsye të prezencës së negociatorit të BE-së.

Ata i kanë kërkuar atyre që ta gdhijnë në çadër  dhe konkretisht nga ora 21:00 të ditës së sotme deri nesër në oren 9:00.

Kjo, për t’i treguar të dërguarit të Merkel, se çadra është plot me protestues të pakënaqur.

Mesazhi i shpërndarë nga drejtuesit e PD, siguruar nga TemA

Të nderuar kryetarë,sekretarë dhe anëtarë të PD.

Ju kujtoj se sonte më dt.25.04.2017 nga ora 21:00 deri neser në orën 9:00 duhet të jemi patjetër në çadrën e lirisë dhe për arsye të prezencës së negociatorit të BE-së.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “SMS-ja/ PD iu kërkon militantëve të saj ta gdhijne në çadër, për t’i treguar “forcën” njeriut të Merkel”

 1. shqip says:

  Dhe i derguari do ta haje sapunin per djath. O kafsheri ! O katunare teveqele, negociatori e di edhe sa pica behen ne çader. Dhe Nese beheni shume e per lume, çfare ndryshon o gomere? Atij i Kane vene perpara kushtetuten dhe dekretin per zgjedhjet. Gjeja qe do negociojoje do jete heqja e “Q”adres. Nga na u bere peshqesh o shpellare , qe u bete gazi botes.

 2. ☆Gopisti i NSHRAK-ut☆ says:


  HEU OHEEEEEJ – LAJMRIM
  ..
  E tan kopeja
  E Lulushankës
  Të mlidhet
  ke Qadra …
  e Sllobodankës!

 3. Petrit Shkembi says:

  Çfare turpi!!! Me kete qe po bejne prej dy muajsh, veshtire te gjejne mbeshtetes me, në perendim!!!
  BashTurp, Saleh, Shkerdhen &co,

  Çfaredo të beni burgun e keni të garantuar, mos sot, neser!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *