Aleati i Bashës, apel opozitës: T’ia heqim edhe “armën” e fundit Ramës, vettingun. Çadra projeksion parazgjedhor, shpejt do mbyllet…!

Aleati i Bashës në opozitë Dashamir Shehi ka qenë sot i ftuar në ‘’Këndin e Ekselencës’’.

Duke folur për situatën politike ai thotë që Ramës i ka mbetur në dorë vetëm arma e Vettingut.

Unë si Dashamir Shehi them se duhet ta votojmë vettingun.

Në mënyrë që t’ia heqim nga dora kryeministrit këtë armë, sepse ngeli vettingu, vettingu.

Edhe për një rrugë që është me gropa e ka fajin vettingu.

Çadra është një projeksion parazgjedhor dhe shumë shpejt do të mbyllet.

Në Kavajë s’do ndodhë asgjë nga këto skenarët që thuhen.

Unë uroj që dhe pala tjetër ta dëgjojë mesazhin.

Në qoftë se këtu agravohen situatat gjithçka mund të ndodhë, edhe pse uroj që jo’’, deklaroi Shehi.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...